Wybór wojowniczki - Przygody Bahzella Bahnaksona #4

Wybór wojowniczki
  • Autor
  • Autor tłumaczenia
  • Tytuł oryginału War Maid's Choice
  • Data wydania 20 października 2014
  • Data wydania oryginału 1 lipca 2012
  • ISBN 978-83-7818-544-4
  • Wydawnictwo Rebis
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Kolejny po dłuższej przerwie tom cyklu pełnej rozmachu epickiej fantasy "Przygody Bahzella Bahnaksona" ("Przysięga Mieczy", "Zaprzysiężony Bogu Wojny", "Przysięga Wietrznego Jeźdźca").

Hradański książę, pierwszy wietrzny jeździec w historii powraca w najnowszej odsłonie swych pasjonujących przygód!

Diabeł tkwi w szczegółach...

Jeśli Bogowie Mroku podbiją Norfressę, zdobędą panowanie nad całym wszechświatem. Czarnoksięscy władcy Kontovaru poświęcili tysiąc dwieście lat na przygotowania do tej rozgrywki i szala zdaje się przechylać na ich stronę. Jest tylko kilka drobnych szczegółów, które mogą stanąć im na przeszkodzie. Zalicza się do nich między innymi pewna niezależna i niekonwencjonalnie myśląca wojowniczka Leeana Hanathafressa, która oprócz tego, że nie zawaha się poświęcić życia w obronie Światłości, to na dodatek zagięła parol na samego księcia Bahnaksona. Czy Bahzell zdoła się przeciwstawić potężnym sługom Mroku, jakich nie widziano na ziemi od tysiąca lat? Czy oprze się zakochanej wojowniczce...?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

„Wybór wojowniczki” to kolejny tom serii „Przygody Bahzella Bahnaksona”, czyli jeszcze jedno opasłe tomiszcze pióra miłośnika długich historii, czyli Davida Webera. Tym razem także przyjdzie nam się zmagać z pokaźną liczbą stron, na których będziemy śledzić zmagania Bogów Mroku i Światła. Ten odwieczny konflikt daleki jest od rozstrzygnięcia, jednak tytułowy „Wybór wojowniczki” odciśnie swoje piętno na losach Norfessy. Nim jednak dane nam będzie dotrzeć do ostatniej strony, poznamy całą... czytaj dalej...

Wczytywanie...