outpost2

Wielki Mistrz - Trylogia Czarnego Maga #3

Wielki Mistrz
Ocena użytkowników
8,83 Średnia z 12 ocen
Twoja ocena

Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. Dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co widziała w podziemnej komnacie Wielkiego Mistrza Akkarina, ani też ostrzeżenia, że odwieczny wróg Kyralii obserwuje czujnie Gildię.

W miarę jak Akkarin ujawnia coraz więcej swojej wiedzy, Sonea przestaje być pewna, komu ufać ani czego bać się najbardziej. Czy prawda może być aż tak przerażająca, jak przedstawia ją Wielki Mistrz? A może jest to podstęp, mający skłonić ją do uczestnictwa w jego mrocznych intrygach?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

W wielu trylogiach bądź sagach, dopiero jedna z kolejnych części, jest tą najlepszą. W przypadku Trylogii Czarnego Maga jest podobnie. Wielki Mistrz, ostatnia część, jest zdecydowanie najlepszym tomem wśród wszystkich trzech części, a o całości rzeczywiście możemy mówić "najbardziej udany debiut serii fantasy od 10 lat". Już od samego początku Trudi Canavan wprowadza nas w nastrój tajemniczości i intrygi. Nauczyciele wreszcie zaczynają dostrzegać drzemiącą w Sonei moc i odnoszą się do niej z... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Uczennica Maga
    #0 Uczennica Maga
  • Gildia Magów
    #1 Gildia Magów
  • Nowicjuszka
    #2 Nowicjuszka
Wczytywanie...