outpost2

Uncanny X-Force: Ostateczna Egzekucja - Uncanny X-Force (Remender) #4

Uncanny X-Force: Ostateczna Egzekucja
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Koniec X-Force! Drużyna mutantów składająca się z Wolverine'a, Fantomexa, Psylocke, Deadpoola i Nightcrawlera (ta postać pochodzi z alternatywnej rzeczywistości) sporo ostatnio przeszła. Jednak najgorsze dopiero przed nimi. Nowopowstałe Bractwo Złych Mutantów szykuje się do ataku. Wszystkie ofiary wyjątkowo dotkliwie odczują zadane ciosy – zadbała o to tajemnicza osoba, która opracowała plany zamachu. Osoba, która zna wszystkie słabości członków X-Force. Ich pierwszym zadaniem jest porwanie Genesisa, chłopaka będącego klonem Apocalypse'a, i przekonanie go do przejścia na stronę zła.

W albumie umieszczono materiały pierwotnie drukowane w amerykańskich zeszytach Uncanny X-Force #25-35 oraz fragmenty zeszytów Wolverine: Dangerous Games #1 i Deadpool #1000. Scenariusz: Rick Remender, rysunki: Mike McKone, Julian Totino Tedesco, Phil Noto, David Williams oraz Jerome Opeña.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Uncanny X–Force" od początku porusza się wokół tytułowej drużyny i zagrożenia, jakie dla świata stanowi Apocalypse. Pierwszemu z mutantów narodzonemu w starożytności Celestianie zawierzyli zastąpienie homo sapiens gatunkiem homo superior. Motyw ten dominuje także w czwartym i ostatnim albumie serii, lecz czy zgodnie z podtytułem dochodzi w nim do "Ostatecznej egzekucji"? Fantomex, jeden z członków X–Force, zastrzelił klona Apocalypse'a będącego jeszcze chłopcem. Mutant nie wierzył, że... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Uncanny X-Force: Sposób na Apocalypse'a
    #1 Uncanny X-Force: Sposób na Apocalypse'a
  • Uncanny X-Force: Era Archangela
    #2 Uncanny X-Force: Era Archangela
  • Uncanny X-Force: Inny Świat
    #3 Uncanny X-Force: Inny Świat
Wczytywanie...