Uncanny X-Force: Sposób na Apocalypse'a - Uncanny X-Force (Remender) #1

Uncanny X-Force: Sposób na Apocalypse'a
Ocena użytkowników
7.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Mutanci, znani jako drużyna X-Men, nie zabijają. Lecz gdy powraca Apocalypse – mutant despota, który pragnie zniszczenia ludzkości, rozwiązanie może być tylko jedno. Do akcji musi wkroczyć nowa drużyna – X-Force! Nowy zespół składający się z Deadpoola, Archangela, Psylocke i Fantomexa – musi zniszczyć En Sabah Nura. Czy tajny zespół dowodzony przez Wolverine'a pokona śmiertelnych Jeźdźców Apocalypse'a? Czy pokonają mutanta, który już nie raz knuł złowrogie plany?

Ludzkość czeka wiele potencjalnych przyszłości. W każdej z nich jedno jest pewne: dojdzie do powstania Deathloków. A tym zawsze przeszkadza jedna osoba – człowiek, który nie powinien istnieć. Z przyszłości przybywają żołnierze, będący połączeniem umiejętności Kapitana Ameryki, Spider-Mana, Elektry, Cyclopsa, Venoma, Bullseye'a i Stwora. Mają wspólny cel: Fantomex musi umrzeć!

W albumie umieszczono materiały pierwotnie drukowane w formie zeszytowej w Uncanny X-Force #1-4, 5.1, 5-7 oraz fragment Wolverine: Road to Hell.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wolverine i Deadpool w jednej drużynie – a wraz z nimi Psylocke, Archangel i Fantomex. Postacie nie tworzą jednak radosnej paczki – są zespołem X-Force, który podejmie trudne decyzje i zabije wroga, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sprawdzają się więc tam, gdzie ekipa X-Men może zawieść. W pierwszym tomie "Uncanny X-Force" bohaterom przychodzi zmierzyć się z powracającym do żywych Apocalypse'em – mutantem, którego historia sięga starożytnego Egiptu. Innym wyzwaniem są cyborgi dowodzone przez... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Uncanny X-Force: Era Archangela
    #2 Uncanny X-Force: Era Archangela
  • Uncanny X-Force: Inny Świat
    #3 Uncanny X-Force: Inny Świat
  • Uncanny X-Force: Ostateczna Egzekucja
    #4 Uncanny X-Force: Ostateczna Egzekucja
Wczytywanie...