Znamy dokładną datę premiery Torment: Tides of Numenera

1 minuta czytania

To już pewne. Produkcja długo wyczekiwana przez całą społeczność graczy, ochrzczona przez twórców oraz miłośników cRPG duchowym następcą legendarnego "Planescape: Torment", trafi na półki sklepowe za blisko trzy miesiące. Dokładniej rzecz ujmując, 28 lutego 2017 roku. Czy studio inXile podołało wyzwaniu, czy też poprzeczka została powieszona za wysoko? Przekonamy się już niedługo.

torment: tides of numenera

Oficjalny dystrybutor gry, także w naszym kraju, Techland Publishing, przy okazji zdecydował się poinformować, że już dziś można składać zamówienia przedpremierowe – zarówno na wersję kolekcjonerską, jak i na edycję "Dnia Pierwszego". O wydaniach pisaliśmy szerzej już jakiś czas temu, ale jak komuś umknęła ta wieść, a duża liczba literek przyprawia go o zbyt wielki ból głowy, to wydawnictwo przygotowało specjalne filmiki, na których można podziwiać wszystko w pełnej krasie. Znajdziecie je w rozszerzeniu informacji.

Komentarze

0
·
Czy w wersji edycji kolekcjonerskiej na PC będą zawarte jakieś zabezpieczenia DRM typu Steam?
0
·
Domyślam się, że będzie podobnie jak w przypadku "Wasteland 2" od tego studia. Wszystkie wersje pudełkowe będą wymagały aktywacji via Steam, a jeżeli komuś zależy na grze DRM-free, to pozostaje mu tylko GOG.com

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...