droga_szamana_5

Nowy trailer do Torment: Tides of Numenera

1 minuta czytania

Studio inXile Entertainment oraz Wydawnictwo Techland zaprezentowało nowy trailer do "Torment: Tides of Numenera", cRPG osadzonego w bogatym uniwersum science-fantasy. Fabuła gry będzie się toczyć na Ziemi, jednak gracze zostaną przesunięci w czasie o miliard lat do przodu. Techland zapowiada, że dzięki swobodzie danej pisarzom podczas tworzenia światu w grze, spotkamy się z historią, jakiej jeszcze w grach nie widziano.

techland, inxile entertainment, torment: tides of numenra

Wśród pisarzy pracujących przy "Torment: Tides of Numenera" pojawiają się takie znakomite nazwiska jak Colin McComb ("Planescape: Torment", "Fallout 2"), George Ziets ("Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy", "Pillars of Eternity"), Gavin Jurgens-Fyhrie ("Diablo II"I, "Zero Horizon Dawn") oraz Chris Avellone ("Star Wars: Knights of the Old Republic II", "Fallout: New Vegas", "Pillars of Eternity", "Prey").

"Torment: Tides of Numenera" pojawi się na rynku na początku 2017 roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej o grze możecie także przeczytać w naszej zapowiedzi.

Komentarze

0
·
Rozczarowująco nieciekawy i nieklimatyczny trailer Wygląda zupełnie jak wszystkie miałkie zapowiedzi bezimiennych MMO erpegów, do tego w marnej jakości, a narracja podchodzi mi pod epikę Szyndlera. Nie tego człowiek oczekuje po materiałach promocyjnych tej konkrentej produkcji.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...