droga_szamana_zamek_widmo
Titan Quest

Najpierw "Ragnarok", a teraz "Atlantis", czyli THQ Nordic raz jeszcze zaskakuje nas niezapowiedzianym wcześniej dodatkiem do "Titan Quest" w wersji "Anniversary Edition". Tym razem porzucamy mroźne klimaty i wyruszamy na wyprawę do tytułowej Atlantydy.

titan quest

Fabularnie po prostu dostajemy okazję towarzyszenia pewnego podróżnikowi w wyprawie do tytułowej Atlantydy. Nie można sobie tam tak po prostu wejść, stąd czeka nas wpierw poszukiwanie wskazówek spoczywających w dzienniku Heraklesa. Zapisków będziemy musieli poszukać w fenickim Gedirze. Nowy dodatek to jednak przede wszystkim po prostu więcej wszystkiego, jak też nieznany wcześniej tryb rozgrywki.

Titan Quest

Ragnarok już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fani gry "Titan Quest" w jej rocznicowej edycji mogą w końcu przenieść się na daleką Północ za sprawą dodatku "Ragnarok". Na śmiałków czeka nie tylko piękna, zimowa pogoda, ale także szereg ulepszeń, za które będziemy musieli dodatkowo zapłacić.

ragnarok,titan quest

Już dziś zadebiutował nowy dodatek do nieco już leciwego hitu "Titan Quest", noszący ten sam tytuł co pewien film o superbohaterze, który wciąż możemy oglądać w kinach. Nie wcielimy się jednak w osławionego Thora, chociaż to właśnie nordycka mitologia i wszelkie klimaty w stylu wikingów będą grać w najnowszym rozszerzeniu pierwsze skrzypce.

Titan Quest

Odnowiona i darmowa wersja Titan Quest

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wszystkie osoby posiadające w swojej steamowej bibliotece jedną z trzech wersji "Titan Questa" (podstawka, dodatek "Immortal Throne" lub "Titan Quest Gold") będą mogły za darmo pobrać wprowadzającą wiele zmian wersję Anniversary Edition. Uogólnioną listę nowości znajdziecie w rozwinięciu newsa.

titan quest, titan quest anniversary edition, nordic games, steam, hail gaben
Titan Quest

Titan Quest w CD-Action

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś do nabycia jest listopadowy numer CD-Action. Dołączono do niego pełną wersję gry Titan Quest.

titan quest, cd action

W numerze także recenzje takich gier jak Risen, Borderlands czy Aion. Nie zabrakło także relacji z niedawnych PGA. CDA kosztuje 14,99 zł, zawiera 132 stron, 1 DVD9.

Pełny spis zawartości tego numeru znajduje się tutaj. Jeśli nie jesteś pewien, czy warto sięgnąć po Titan Quest, to zapraszam do odświeżenia sobie naszej recenzji.

Titan Quest

Koniec studia Iron Lore

Dodał: , · Komentarzy: 0

Znacie Titan Quest? Pewnie, że znacie. Jest to gra, która swojego czasu narobiła trochę szumu. Teraz niestety mamy dla Was przykrą wiadomość. Twórcy Titan Quest i paru innych produkcji (np. współpraca przy Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm) – studio Iron Lore Entertainment zostało zamknięte 19 lutego z powodu braku środków na otwarcie kolejnego projektu. Ekipa zapewne już szuka nowych pracodawców, a my gry, która by dorównała Titan Questowi.

Titan Quest

Pierwszy dodatek do znanego hack'n slasha Titan Quest: Immortal Throne trafił dziś do amerykańskich sklepów. Za cenę $29.90 otrzymujemy ponad 12 godzin zabawy, 20 nowych monstrów oraz setki przedmiotów. W Polsce ukaże się on 15 marca w cenie 59.90 zł.

Titan Quest

Titan Quest Immortal Throne w tłoczni

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak samo jak Silverfall dzisiaj do tłoczni trafił pierwszy dodatek do cRPG/hack'n'slasha Titan Quest studia Iron Lore. Gra ukaże się na świecie 5 Marca, a polska premiera najprawdopodobniej z kilkutygodniowym opóźnieniem. Immortal Throne zapewniać będzie 12 godzin wyśmienitej zabawy. Pozycja umożliwi nam walkę z 20 nowymi potworami, przy użyciu aż 250 nowych przedmiotów. Limit lvlowy postaci zwiększony zostanie z 70 do 75 co sprawi że przechodzenie 30 premierowych misji zapewni dodatkowe wrażenia.

Titan Quest

Titan Quest: Immortal Throne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowała firma THQ trwają pracę nad dodatkiem do Titan Quest – Immortal Throne. Dodatek będzie zapewniał 12 godzin rozrywki, a w nim 8 nowych klas, setki nowych broni oraz potworów. Przewidywana data premiery: początek 2007.

Wczytywanie...