Atlantis kolejnym dodatkiem do Titan Quest

1 minuta czytania

Najpierw "Ragnarok", a teraz "Atlantis", czyli THQ Nordic raz jeszcze zaskakuje nas niezapowiedzianym wcześniej dodatkiem do "Titan Quest" w wersji "Anniversary Edition". Tym razem porzucamy mroźne klimaty i wyruszamy na wyprawę do tytułowej Atlantydy.

titan quest

Fabularnie po prostu dostajemy okazję towarzyszenia pewnego podróżnikowi w wyprawie do tytułowej Atlantydy. Nie można sobie tam tak po prostu wejść, stąd czeka nas wpierw poszukiwanie wskazówek spoczywających w dzienniku Heraklesa. Zapisków będziemy musieli poszukać w fenickim Gedirze. Nowy dodatek to jednak przede wszystkim po prostu więcej wszystkiego, jak też nieznany wcześniej tryb rozgrywki.

Ową nowością jest Tartar, czyli pokonywanie kolejnych fal przeciwników w ramach losowych wyzwań. Uporamy się z nimi samodzielnie bądź w kooperacji, grając jednocześnie do sześciu osób. Jeśli znudzi wam się wybijanie wrogów i obejrzycie już cuda Atlantydy, to z pewnością ucieszy was dalsza modernizacja silnika, interfejsu oraz systemu sterownia.

titan quest

Nowy dodatek wyceniono na 59,99 PLN, ale platforma Steam oferuje nam czasową obniżkę w wysokości 10% wartości, co daje 53,99 PLN. Pamiętajmy, że "Atlantis" zadziała wyłącznie z wersją "Anniversary Edition" i póki co jedynie dla PC. THQ nie wydało jeszcze na konsolach "Ragnarok", a więc i losy "Atlantis" na pozostałych platformach pozostają póki co tajemnicą.

Komentarze

0
·
Szkoda, że nie dodano najważniejszego... nowego mistrzostwa.
Ale fajniutko
0
·
Nie mogę znaleźć tego fenickiego Gediru ktoś może pomóc? Chyba jestem za stary na granie ????
0
·
Hmm, w dodatek jeszcze nie grałem, ale z opisu wynika, że Gedir to miasto, ewentualnie kraina geograficzna, więc raczej trudno je przegapić. Chyba, żechodzi Ci o to, że nie wiesz jak zacząć grę w dodatek?

Przy okazji ja też mam pytanie. W którym momencie powinienem rozpocząć przygodę z Atlantis? Przed Imortal Trone i Ragnarok, czy dopiero po nich?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...