The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season One

Pierwszy sezon gry przygodowej The Walking Dead zdobył rzesze wielbicieli, którzy teraz z niecierpliwością wyczekują jego kontynuacji. Na nią trzeba będzie jeszcze poczekać, ale wcześniej graczy czeka "coś ekstra"

the walking dead

Przedstawiciel Telltale Games, pisarz Gary Whitta potwierdził, że drugi sezon "The Walking Dead" się zbliża, lecz z racji, że prace nad nim są dopiero na wczesnym etapie, daleko mu do dnia premiery. Jednak twórcy mają w zanadrzu niespodziankę dla graczy, która powinna uśmierzyć ich cierpienia związane z długotrwałym wyczekiwaniem. Będzie to łącznik między pierwszym a drugim sezonem gry. Prace nad nim już trwają, lecz Whitta nie zdradził, czym dokładnie będzie. Nowy epizod? Komiks? Jak myślicie?

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season One

The Walking Dead – Plany Telltale Games

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dan Connors, szef studia Telltale Games, odpowiedzialnego za przygodówkę The Walking Dead, która niespodziewanie mocno namieszała w branży gier, zdradził plany swojego zespołu.

the walking dead

Pierwszym krokiem jest stworzenie drugiego sezonu gry o żywych trupach. Nie mogło być inaczej, skoro zakończenie jest otwarte, a wielbicieli pierwszej odsłony jest całkiem sporo. Na dodatek "The Walking Dead" został obsypany nagrodami, w tym także został nazwany grą roku, co jest dużym osiągnięciem. Connors ujawnił, że studio chce, aby zapisy gry z pierwszego sezonu można było przenieść do drugiego, dzięki czemu niektóre podjęte decyzje będą miały znaczenie w kontynuacji. Tym samym możemy chyba powiedzieć, że będzie to sequel – pytanie, o ile akcja gry pójdzie w przód. Na razie jednak twórcy mają tylko luźne pomysły, więc niczego nie można być pewnym.

Wczytywanie...