dziki_lad

The Walking Dead – Plany Telltale Games

1 minuta czytania

Dan Connors, szef studia Telltale Games, odpowiedzialnego za przygodówkę The Walking Dead, która niespodziewanie mocno namieszała w branży gier, zdradził plany swojego zespołu.

the walking dead

Pierwszym krokiem jest stworzenie drugiego sezonu gry o żywych trupach. Nie mogło być inaczej, skoro zakończenie jest otwarte, a wielbicieli pierwszej odsłony jest całkiem sporo. Na dodatek "The Walking Dead" został obsypany nagrodami, w tym także został nazwany grą roku, co jest dużym osiągnięciem. Connors ujawnił, że studio chce, aby zapisy gry z pierwszego sezonu można było przenieść do drugiego, dzięki czemu niektóre podjęte decyzje będą miały znaczenie w kontynuacji. Tym samym możemy chyba powiedzieć, że będzie to sequel – pytanie, o ile akcja gry pójdzie w przód. Na razie jednak twórcy mają tylko luźne pomysły, więc niczego nie można być pewnym.

A co potem? Telltale Games ma zamiar stworzyć przygodówkę osadzoną w świecie znanej marki – najlepiej w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Miałaby być to produkcja w stylu "Half Life Stories" lub "Halo Stories". Zagralibyście w taką grę? A może wolicie czekać na kolejne odsłony "The Walking Dead"?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...