bitwa_blizniakow

Łącznik między pierwszym a drugim sezonem "The Walking Dead"

1 minuta czytania

Pierwszy sezon gry przygodowej The Walking Dead zdobył rzesze wielbicieli, którzy teraz z niecierpliwością wyczekują jego kontynuacji. Na nią trzeba będzie jeszcze poczekać, ale wcześniej graczy czeka "coś ekstra"

the walking dead

Przedstawiciel Telltale Games, pisarz Gary Whitta potwierdził, że drugi sezon "The Walking Dead" się zbliża, lecz z racji, że prace nad nim są dopiero na wczesnym etapie, daleko mu do dnia premiery. Jednak twórcy mają w zanadrzu niespodziankę dla graczy, która powinna uśmierzyć ich cierpienia związane z długotrwałym wyczekiwaniem. Będzie to łącznik między pierwszym a drugim sezonem gry. Prace nad nim już trwają, lecz Whitta nie zdradził, czym dokładnie będzie. Nowy epizod? Komiks? Jak myślicie?

Komentarze

0
·
Raczej nie epizod, skoro nie zrobili głównej kontynuacji. Liczę na jakiś dłuższy cinematix czy właśnie komiks. Zajmuje on mniej czasu, a zawsze może nieco uradować ludzi.
Tylko sądziłem, że drugi sezon zacznie się zaraz po zakończeniu pierwszego, czyli dowiemy się, kogo ujrzała Clem i wtedy zacznie się akcja. Chyba że planują skok w czasie i Clem stanie się nastolatką, by móc nią sterować, bo nie wydaje mi się, by realistyczne było bieganie 8 latką i siłowanie z zombie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...