Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan

Cień Revana padł na Starą Republikę

Dodał: , · Komentarzy: 3

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, najnowszy dodatek do MMO w uniwersum Gwiezdnych Wojen – "Shadow of Revan" jest od wczoraj dostępny na serwerach gry dla tych, którzy odpowiednio wcześniej zamówili go w przedsprzedaży. Co oczywiste, fani "SW: TOR" mają nowego nemezis – samego Dartha Revana. To jednak nie jedyne zmiany wprowadzone przez dodatek.

star wars, the old republic, shadow of revan, sw: tor
Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan

BioWare w końcu uchyliło rąbka tajemnicy co do znaczenia tajemniczego teasera, prezentującego nam kanoniczną postać Revana. Ujawnione dziś informacje potwierdzają powrót tej wielkiej postaci, która zawita wraz z najnowszym rozszerzeniem do "Starej Republiki".

shadow of revan, the old republic

Miłośnicy sieciowego TOR wciąż pewnie zajmują się urządzaniem własnych domów, ale po tym okresie relaksu powinni zwrócić uwagę na "Shadow of Revan", czyli najnowsze rozszerzenie do ich ulubionej gry. Zgodnie z nazwą, przyjdzie nam pokrzyżować plany Revana i jego "Revanitów", którzy pragną obrócić w proch zarówno Republikę, jak i Imperium. Jak wysoką cenę ten były Jedi jest skłonny zapłacić, by zaprowadzić własne rozumienie równowagi?

  • 1 strona
Wczytywanie...