Shadow of Revan kolejnym dodatkiem do Starej Republiki

1 minuta czytania

BioWare w końcu uchyliło rąbka tajemnicy co do znaczenia tajemniczego teasera, prezentującego nam kanoniczną postać Revana. Ujawnione dziś informacje potwierdzają powrót tej wielkiej postaci, która zawita wraz z najnowszym rozszerzeniem do "Starej Republiki".

shadow of revan, the old republic

Miłośnicy sieciowego TOR wciąż pewnie zajmują się urządzaniem własnych domów, ale po tym okresie relaksu powinni zwrócić uwagę na "Shadow of Revan", czyli najnowsze rozszerzenie do ich ulubionej gry. Zgodnie z nazwą, przyjdzie nam pokrzyżować plany Revana i jego "Revanitów", którzy pragną obrócić w proch zarówno Republikę, jak i Imperium. Jak wysoką cenę ten były Jedi jest skłonny zapłacić, by zaprowadzić własne rozumienie równowagi?

Pora przejść do szczegółów. Dodatek zaoferuje zupełnie nowy wątek fabularny i podniesie maksymalny poziom postaci do 60. Możemy także spodziewać się wysokopoziomowych Flashpointów oraz Operacji.

shadow of revan, the old republic

Chociaż premierę wyznaczono na 9 grudnia, to SoR jest już dostępne w formie przedsprzedaży. Wygrzebując ze świnek-skarbonek niespełna 20 dolarów (lub 71.99 PLN, bowiem tyle wynosi oficjalna, polska cena rozszerzenia), otrzymamy kilka bonusów, w tym statuę przeznaczoną do dekoracji swojego domu. Warto także wspomnieć o tym, iż zakupując rozszerzenie nie tylko zwiedzimy dwie nowe planety, czyli pirackie Rishi oraz Yavin IV, ale otrzymamy w pakiecie pierwszy dodatek, czyli "Rise of the Hutt Cartel". Może nie było ono dziełem wybitnym, ale dodatkowe pięć poziomów z pewnością przyda się podczas potyczek z siłami nieobliczalnego Revana.

Czyżby w końcu porządne fabularne rozszerzenie zaspokoiło apetyt tych, którzy narzekali na brak wyzwań po zakończeniu głównej osi fabularnej?

Komentarze

0
·
Drogi pisarzu tej informacji dla twej wiadomości. Revan była kobietą.
1
·
Śmiem w to wątpić, podobnie jak Wookieepedia.
0
·

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...