Daredevil [Sezon 2] – Punisher zawita do Hell's Kitchen

1 minuta czytania

Sporo było plotek na temat dalszej kontynuacji współpracy Marvela z Netflixem i sprowadzenia na szklany ekran kolejnych herosów, którzy nie patyczkują się ze swoimi wrogami. "Daredevil" pokazał, że w przeciwieństwie do filmowego uniwersum, te prezentowane w telewizji może być dalekie od kina familijnego – realistyczne, brutalne, przygnębiające oraz mroczne. Otwarte dla bohaterów z trudną historią, charakteryzujących się kontrowersyjnym podejściem do sprawiedliwości i nie przerażonych perspektywą ubrudzenia sobie rąk.

punisher, daredevil

Kimś takim jest właśnie Frank Castle, lepiej znany jako Punisher. Mściciel zadebiutuje w drugim sezonie, cenionego przez krytykę oraz publikę, serialu "Daredevil". Jego celem będzie oczyszczenie Hell's Kitchen z każdej skazy oraz elementu przestępczego – za wszelką cenę, nie bacząc na śmiertelne koszta. Konflikt z tytułowym protagonistą, wzdrygającym się od zabijania swoich ofiar, można już wyczuć w powietrzu.

W skórę Punishera wcieli się gwiazda "The Walking Dead" oraz "Furii" – Jon Bernthal. Ciekawy wybór i trzeba przyznać, że aktor jest specjalistą w kwestii silnych, niejednoznacznych moralnie, a także kontrowersyjnych postaci.

jon bernthal

"Jon przynosi niezrównaną intensywność do każdej roli, w jaką się wciela. To potężna mieszanka energii, motywacji i wrażliwości, którą dzieli się z publicznością. Pojawienie się Castle'a przyniesie radykalne zmiany w świecie Matta Murdocka i jego życie nie będzie już nigdy takie samo" – zdradza Jeph Loeb, szef telewizyjnego działu Marvela.

Natomiast dla wszystkich, którzy zadają sobie pytanie – "Kim jest, do jasnej ciasnej, ten cały Punisher?!" – polecam krótkometrażówkę "Dirty Laundry". Idealny zgniot bohatera, jego stylu oraz motywacji. Czysta esencja.

Źródło: marvel.com

Komentarze

0
·
Drugi sezon zapowiada się lepiej od pierwszego. Electra, Punisher, Bullseye... Czekam z niecierpliwością Wieść świetna, aktora widziałem w 'Furii' i TWD, w obu grał bez zarzutu, więc jestem dobrej myśli.
0
·
Po tym, co Netflix zaprezentował w pierwszym sezonie, jestem bardzo spokojny. Punisher doskonale pasuje do tych klimatów.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...