The Secret World już bez abonamentu

1 minuta czytania

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w sieciowe The Secret World, to Funcom wyciąga ku was pomocną dłoń. We wspomnianym tytule nie uświadczymy już uiszczanego co miesiąc abonamentu. Tym sposobem wydawca chce przyciągnąć do gry nowe osoby.

the secret world, funcom

The Secret World to wciąż tytuł w wielu aspektach nowatorski, zaś zbliżająca się Apokalipsa stała się motorem napędowym nowej akcji promocyjnej. Szybko okazało się, że dotychczasowe wyniki finansowe nie są na tyle zadowalające, by tytuł ten przebił się do czołówki gatunku. Wpierw Funcom sięgał po darmowe weekendy, jednak teraz przyszła pora na całkowitą likwidację abonamentu.

Dla nowego gracza oznacza to tyle, iż jedynymi kosztami, jakie będzie musiał ponieść, będą te związane z zakupem samej gry. Pozostali zapewne przyjrzą się bliżej systemowi mikropłatności, który w ramach pakietu członkostwa pozwala na zakup dodatkowych przedmiotów oraz pakietów DLC. Szczegóły znajdują się w oficjalnym obwieszczeniu na stronie głównej gry.

Zobaczymy, czy w ten sposób gra zyska "drugą młodość". Być może TSW wygeneruje odpowiednią ilość pieniędzy, by raczyć graczy swoim interesującym klimatem jeszcze przez kilka lat – o ile wcześniej nie nastąpi ten cały koniec świata.

Komentarze

0
·
Jedyne co dziwi, to fakt, że tak długo utrzymał się abonament - bodajże najwyższy ze wszystkich istniejących mmo.
0
·
Jeżeli model F2P będzie lepiej zrobiony niż w przypadku Star Wars (te durne ograniczenia, co do graczy nie płacących abonamentu), to z chęcią sięgnę po tę grę
0
·
Bielu, TSW nie ma F2P tylko B2P.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...