Pierwszy darmowy weekend w The Secret World

1 minuta czytania

Funcom ogłosił, iż jedynie tydzień dzieli nas od pierwszego weekendu, podczas którego każdy będzie mógł wypróbować ich jeszcze świeżutkie sieciowe The Secret World.

the sescret world, funcom

Dość zaskakująca decyzja twórców gry, która zadebiutowała dopiero na początku tego miesiąca. Nie zmienia to jednak faktu, iż twórcy Age of Conan przy swoim najnowszym dziecku postanowili zmienić metody promocji gry, udostępniając ją na następny weekend za darmo. Oznacza to możliwość kontynuowania zabawy na podstawie swojego konta z bety lub też opcję stworzenia całkiem nowego.

Decyzja ta ma być celebracją pierwszego miesiąca gry, jak też wprowadzanego w tym czasie pierwszego rozszerzenia do gry w ramach dość pokaźnej aktualizacji. W czasie darmowego weekendu planowane są specjale questy, za wykonanie których dostaniemy nagrody jak chociażby nowy dostępny grze w T-shirt, fajerwerki czy bonusowe punkty.

Wygląda na to, iż Funcom nie zamierza zwlekać tak długo z darmowymi weekendami, jak to czyniła EA przy TOR. Być może to właśnie jest droga do sukcesu gry The Secret World, która również wymaga miesięcznego abonamentu. Jak sądzicie, nie za wcześnie na takie kroki?

Komentarze

0
·
Moim zdaniem dobry krok. Kijowo jest kupować grę w ciemno, a tak pograsz, przetestujesz i ew zakupisz abonament.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...