Rusza beta The Secret World

2 minuty czytania

Zakończyło się tajemnicze odliczanie na oficjalnej stronie nadchodzącej gry MMORPG od twórców Age of Conan, czyli The Secret World.

the secret world, funcom

Zegar wskazał w końcu zero i od teraz można już zapisywać się na beta-testy najnowszej gry firmy Funcom. Jednak nie wystarczy samo wzięcie udziału w swego rodzaju mini-grze na oficjalnej stronie tytułu, ale trzeba mieć także trochę szczęścia, by maszyna losująca wybrała właśnie nas.

The Secret World to gra czerpiąca garściami z uniwersum Świata Mroku, wymieszanego z klimatami Cthulhu. Będziemy mogli wcielić się w członka jednej z trzech zwalczających się wzajemnie grup. Możemy być jednym ze Smoków, których korzenie sięgają dalekiej Azji, lub też dołączyć do potężnych Templariuszy z Europy lub ambitnych Iluminantów. Oczywiście celem będzie panowanie nad światem i zdobycie dla siebie potężnych artefaktów.

Nasze działania mają wpływać na balans sił pomiędzy trzema ugrupowaniami. Dokonamy tego zarówno na obszarach przeznaczonych wyłącznie do rozgrywki PvE, jak też w czasie walki z innymi w trybie PvP.

the secret world, funcom

Twórcy podkreślają możliwość zawierania tymczasowych sojuszy, które ułatwią wykonywanie wieloetapowych zadań. Oczywiście nagrodą, poza punktami doświadczenia, mają być potężne przedmioty. Trzeba przy tym zauważyć, że każda frakcja ma mieć zaprojektowaną inną ścieżkę wykonania danego zadania. Będą się one czasem krzyżować, co oznacza nie tylko współpracę, ale i rywalizację.

Funcom chwali się trybem PvP, w którym będziemy mogli zajmować specjalne miejsca mocy. Takie działania wzmocnią naszą frakcję, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do walki Iluminatów ze Smokami nagle nie wtrącili się Templariusze, wykorzystując osłabienie dotychczas ścierających się stron.

the secret world, funcom

Ciekawym elementem ma być pozbycie się znanego systemu poziomów czy klasy postaci. Będziemy opierać się na tzw. kręgach, umożliwiających zdobycie danych umiejętności. Będzie zatem możliwe stworzenie postaci uniwersalnej lub też specjalizującej się w wąskiej dziedzinie.

The Secret World ma opierać się na systemie abonamentowym, chociaż Funcom równolegle chce wprowadzić mikropłatności. Premiera w listopadzie tego roku.

Komentarze

0
·
Gra zpowiada się nieźle, szkoda, tylko że ta rejestracja to jakaś kpina...
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Frey dnia wtorek, 30 sierpnia 2011, 18:11 napisał

Gra zpowiada się nieźle, szkoda, tylko że ta rejestracja to jakaś kpina...


Spróbuj tutaj.
0
·
Dzięki, zarejestrowałem się, choć nadal nie widzę rejestracji do bety jako takiej, może w mailu coś przyjdzie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...