wampir_maskarada

Saga. Tom 6 - Saga #6

Saga. Tom 6
Ocena użytkowników
7.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Uhonorowany nagrodą Eisnera duet – Fiona Staples (Archie, North 40) i Brian K. Vaughan (Paper Girls, Barrier) – stworzył Sagę, porywającą opowieść o młodej rodzinie, która walczy o swoje miejsce we wszechświecie. Hazel rozpoczyna najbardziej ekscytującą przygodę swojego życia: przedszkole. Tymczasem jej prześladowana przez los rodzina odbiera niejedną srogą lekcję.

Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Saga #30-35.

TYLKO DLA DOROSŁYCH


Jedno z najbardziej niezwykłych i pomysłowych dzieł science-fantasy, jakie kiedykolwiek pojawiło się w komiksowym medium”.

Alan Moore

Ostatnio nadrobiłem kilka albumów z cyklu Saga. Przedstawiają niesamowity świat, w którym warto się zagubić”.

Lin-Manuel Miranda

Grafika Fiony Staples jest operowo ogromna i intymna zarazem. Tę serię powinna przeczytać każda dwudziestokilkuletnia kobieta”.

Cosmopolitan

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Mimo że piąty tom "Sagi" był słabszy, to nadal reprezentował sobą parę najlepszych cech serii – budzenie takich emocji, żeby historię mocno się przeżywało, stawianie na wartości rodzinne czy prezentowanie okrucieństwa i bezsensu wojny. Stanowił przykład dobrego komiksu. Szósta odsłona pokazuje, że scenarzysta (przynajmniej na razie) nie planuje kierować swojego dzieła w ambitniejsze rejony, za to woli pozostać na zbadanym już gruncie przyjemnej rozrywki aspirującej do czegoś więcej. Być... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Saga. Tom 1
  #1 Saga. Tom 1
 • Saga. Tom 2
  #2 Saga. Tom 2
 • Saga. Tom 3
  #3 Saga. Tom 3
 • Saga. Tom 4
  #4 Saga. Tom 4
 • Saga. Tom 5
  #5 Saga. Tom 5
 • Saga. Tom 7
  #7 Saga. Tom 7
 • Saga. Tom 8
  #8 Saga. Tom 8
Wczytywanie...