wampir_maskarada

Saga. Tom 3 - Saga #3

Saga. Tom 3
Ocena użytkowników
8,5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Nagrodzony nagrodą Hugo duet – BRIAN K. VAUGHAN (Y: Ostatni z mężczyzn; Lwy z Bagdadu; Wolverine: Logan) i FIONA STAPLES (North 40, Red Sonja) stworzyli Sagę – porywającą opowieść o młodej rodzinie walczącej o swoje miejsce we wszechświecie. Młodzi rodzice, Marko i Alana, w poszukiwaniu swojego idola trafiają do kosmicznej latarni na planecie Quietus. To tam rozegra się ostateczne starcie pomiędzy nimi a ich prześladowcami.

Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Saga #13-18.


Saga jest najlepszą serią komiksową na rynku. Kiedy już myślisz, że lepiej być nie może, Brian K. Vaughan i Fiona Staples przechodzą samych siebie już w kolejnym zeszycie”.

USA Today

Ta historia to więcej niż wartka akcja. Zdarzają się tu chwile słodyczy, smutku i tęsknoty, od których popłyną wam łzy – a wszystko pomiędzy salwami śmiechu i okrzykami zachwytu nad śmiałymi scenami batalistycznymi”.

Cory Doctorow, Boing Boing

To nad wyraz wciągająca, ludzka opowieść, po zakończeniu której nie można doczekać się kolejnej części”.

Publishers Weekly

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Saga" jest uważana za jedną z najlepszych serii wydawnictwa Image Comics (w Polsce wydawaniem komiksu zajmuje się Mucha Comics). W dwóch pierwszych tomach historia Briana K. Vaughana narysowana przez Fionę Staples potrafiła zachwycić. Jest to opowieść o miłości i rodzinie w świecie wojny, w którym konflikt między rasami podsycają uprzedzenia. Dlatego związek przedstawicieli zwaśnionych obozów, który zaowocował dzieckiem, okazał się na tyle kłopotliwy, że w ślad za tą trójką ruszyli wolni... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Saga. Tom 1
  #1 Saga. Tom 1
 • Saga. Tom 2
  #2 Saga. Tom 2
 • Saga. Tom 4
  #4 Saga. Tom 4
 • Saga. Tom 5
  #5 Saga. Tom 5
 • Saga. Tom 6
  #6 Saga. Tom 6
 • Saga. Tom 7
  #7 Saga. Tom 7
 • Saga. Tom 8
  #8 Saga. Tom 8
Wczytywanie...