Saga. Tom 4 - Saga #4

Saga. Tom 4
Ocena użytkowników
8.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Laureaci nagrody Hugo – BRIAN K. VAUGHAN (The Private Eye; Lwy z Bagdadu) i FIONA STAPLES (Mystery Society, Archie) stworzyli SAGĘ – porywającą opowieść o młodej rodzinie, walczącej o swoje miejsce we wszechświecie.

Bohaterowie odwiedzają nowy, dziwny świat i napotykają nowych przeciwników, mała Hazel zaczyna chodzić, a jej prześladowani przez los rodzice, Marko i Alana, z trudem sami utrzymują się na nogach.


Vaughan i Staples dokładnie dopracowali ogromny alternatywny świat, który już na pierwszy rzut oka jest bezwzględnie i dziwacznie obcy, a jednak przezabawnie równoległy do naszego”.

Paste Magazine

Saga jest pomysłowa, romantyczna, seksowna, ekscytująca i pełna akcji... Jest też diabelnie śmieszna”.

Io9

Każdy rodzic powinien przeczytać ten komiks”.

Salon


Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Saga #19-24.

TYLKO DLA DOROSŁYCH

Recenzja Czytaj całą recenzję »

W czwartym tomie "Sagi" fabuła koncentruje się na innych aspektach niż do tej pory, co mogło okazać się chwilą słabości, która zdarza się nawet najlepszym seriom. Jednak przełożenie akcentów na osobiste problemy bohaterów i rozwijanie historii o nowe wątki okazało się jedynie kolejnym bardzo dobrym posunięciem scenarzysty. Dotychczas związek Marko i Alany był przykładem prawie idealnej relacji. Wielka miłość dwójki osób, które nigdy nie powinny być razem, ponieważ stoją po przeciwnych... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Saga. Tom 1
  #1 Saga. Tom 1
 • Saga. Tom 2
  #2 Saga. Tom 2
 • Saga. Tom 3
  #3 Saga. Tom 3
 • Saga. Tom 5
  #5 Saga. Tom 5
 • Saga. Tom 6
  #6 Saga. Tom 6
 • Saga. Tom 7
  #7 Saga. Tom 7
 • Saga. Tom 8
  #8 Saga. Tom 8
Wczytywanie...