Necrosis. Przebudzenie - Cykl Necrosis #1

Necrosis. Przebudzenie
Ocena użytkowników
9,17 Średnia z 6 ocen
Twoja ocena

Niewidoma mała księżniczka znajduje pocieszycielkę i opiekunkę w starej niani. Co się wydarzy, kiedy na królewski dwór przybędzie potężna czarodziejka — narzeczona jej ojca?

Fałszywy egzorcysta, trudniący się wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych, zostaje wezwany do królowej podziemnego świata miasta Kloudobergen — złowrogiej mistrzyni zbrodni, nazywanej Panią. Do czego mają się przydać jego talenty?

Maltretowany przez ojca, wiejski chłopiec odkrywa tajemniczą jaskinię. Czy znajdzie w niej coś, co raz na zawsze odmieni jego życie?

Owładnięty żądzą rodowej zemsty arystokrata otrzymuje plany tajnego przejścia, które doprowadzi jego żołnierzy do samego serca wrogiego zamku. Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za przysługi?

Opętana seksualnymi obsesjami piękna złodziejka i cmentarna hiena decyduje się popełnić straszliwe świętokradztwo. Kto wykorzysta jej zdolności, niewiedzę oraz chorobę?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jacek Piekara jest jednym z bardziej poczytniejszych polskich pisarzy fantasy. Popularność przyniosła mu głównie seria opowiadań o inkwizytorze – Mordimerze Madderdinie oraz śmiała wizja alternatywnej przyszłości Polski, ukazanej w dziele "Przenajświętsza Rzeczpospolita". Mimo świetnego stylu i kompletnego braku poprawności politycznej, Piekara dał się również poznać jako autor, który wiele rzeczy zaczyna, a niewiele kończy. Przykładem takiej tendencji jest właśnie "Necrosis Przebudzenie",... czytaj dalej...

Wczytywanie...