Mroczny Zbawiciel t.1 - Mroczny Zbawiciel #1

Mroczny Zbawiciel t.1
Ocena użytkowników
8.34 Średnia z 16 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Przykazanie pierwsze i jedyne – zabij każdego, kto chce zabić ciebie.

Dla niego nie ma świętości. Nie ma wroga któremu nie można stawić czoła. To R.C. – egzemplarz wyjątkowo mroczny. Deus ex machina. Potomek sztucznej inteligencji. Pozszywaniec z mechanicznym okiem. Ostatni sprawiedliwy.Bezwzględny likwidator upiorów i demoniej hołoty.

Zawsze w towarzystwie miotacza granatów, półautomatycznej ex-śrutówki, gadającej kobyły i innych morderczych zabawek.Podrzyna gardła, rąbie głowy, gruchocze kręgosłupy. Z nonszalancją włożyłby spluwę w usta samego boga – gdyby tylko sowicie mu zapłacono.

O tym, że w jego głowie siedzi monstrum wie tylko on. O tym, kim jest naprawdę, wiedzą nieliczni.

Dla fanów Fallout'a i Neuroshimy lektura absolutnie obowiązkowa!

Recenzja Czytaj całą recenzję »

I stało się: nadciągnęła apokalipsa, na którą czekało wielu – w tym i ja. Na polski rynek trafiła siódma książka autorstwa znanego czeskiego pisarza, Miroslava Žambocha. Po czterech książkach poświęconych Koniaszowi, „Bez litości” opowiadającym o Baklym oraz osadzonym w nietypowych realiach „Sierżancie”, otrzymujemy pierwszy tom postapokaliptycznego „Mrocznego Zbawiciela”. Czy jest to, podobnie jak poprzednio, powieść udana? Zacznę od przedstawienia głównego bohatera. W swoich książkach... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Mroczny Zbawiciel t.2
    #2 Mroczny Zbawiciel t.2
Wczytywanie...