Cień Mordoru padnie na graczy wcześniej

1 minuta czytania

Każdy potentat ma inną strategię, jak przeżyć gorący październikowy okres, zdeklasować rywali i zyskać aprobatę milionów graczy. Jedni przesuwają premierę na bezpieczniejszy czas, równocześnie starając się doszlifować do perfekcji wszystkie aspekty swojego hitu. Drudzy, do których zalicza się studio Monolith, spinają mocniej pośladki i biorą nadgodziny, aby dostarczyć swój produkt wcześniej niż zapowiadano, a co za tym idzie, uprzedzić konkurentów.

śródziemie, cień mordoru, talion, upiór

Który pomysł był lepszy, dowiemy się na jesieni. Tak czy owak, "Śródziemie: Cień Mordoru" trafi na półki sklepowe 3 października, czyli o cztery dni szybciej niż to planowano. Jak tłumaczą twórcy, głównym powodem takiej decyzji były rozliczne prośby fanów, którzy nie mogą doczekać się wcielenia w skórę Taliona – pół-człowieka, pół-upiora pałającego żądzą zemsty za zabójstwo krewnych.

Natomiast poniżej znajdziecie najświeższy zwiastun, uchylający rąbka tajemnicy na temat zjawy, z którą nasz protagonista został zmuszony połączyć siły. Jak się okazuje, będzie to trudny sojusz, gdyż duchowy towarzysz ma sporo za uszami i posiada mroczną przeszłość, nierozerwalnie złączoną z Sauronem oraz jego potęgą. O kim mowa, czego dokonał? Zdradzać nie będę, chętnych zapraszam do obejrzenia materiału.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...