Mass Effect: Andromeda – nowe screeny

1 minuta czytania

Czasopismo Game Informer nie przestaje zalewać nas materiałami prosto z kolejnej gry z uniwersum "Mass Effect" i dobrze, bo BioWare kazał nam czekać na coś konkretnego w temacie Andromedy wyjątkowo długo. Tym razem – coś dla oka, czyli trzy zupełnie nowe screeny prezentujące aktywności, które będą istotne podczas eksploracji nieznanej galaktyki.

mass effect, andromeda

O wehikule Nomad N1, następcy kultowego Mako, pisaliśmy już wcześniej. Możemy oczekiwać zdecydowanie lepszego sterowania, możliwości zmiany wyglądu i maksymalnej prędkości pojazdu (szybszy nie znaczy wcale lepszy), a także braku jakiejkolwiek broni. Na obrazku Nomad przemierza pustynną planetę Elaaden, gdzie panują ekstremalnie wysokie temperatury.

mass effect, andromeda

Skanowanie ma być ważną częścią naszego rozwoju. W taki sposób będziemy mogli przebadać nowe formy życia czy technologię. Oprócz tego, że takie działanie zapełni nasz kodeks świeżymi wpisami, co da nam niezbędną wiedzę o tym niezbadanym i niebezpiecznym świecie, to prowadzi również do poznania nowych receptur oraz projektów rozbudowanego systemu crafitngu.

mass effect, andromeda

Jak wiemy sztywny system klasowy nie istnieje, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadeklarowany żołnierz uwolnił podczas walki destrukcyjne moce biotyczne. Ryder ma bardzo chłonny umysł, ale należy zaznaczyć, że tylko on. Reszta postaci, które zdecydują się do nas dołączyć, została ograniczona do sztywnych ról.

Komentarze

0
·

Cytat

O wehikule Nomad N1, następcy kultowego Mako, pisaliśmy już wcześniej. Możemy oczekiwać zdecydowanie lepszego sterowania, możliwości zmiany wyglądu i maksymalnej prędkości pojazdu (szybszy nie znaczy wcale lepszy), a także braku jakiejkolwiek broni.


Brak broni? Czyli nastawiamy się na jazdę i ewentualne wysiadki przy oznaczeniach na mapach


Cytat

Ryder ma bardzo chłonny umysł, ale należy zaznaczyć, że tylko on. Reszta postaci, które zdecydują się do nas dołączyć, została ograniczona do sztywnych ról.

I całe szczęście ^_^ Nie żebym był zasmucony,że towarzysze Rydera będą ograniczeni do swych klas. Za dużo miałbym dylematów, co wybrać poszczególnemu kompanowi, a tak to skupię się na swojej protagonistce :3

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...