Mass Effect 3 – ostatnie dwa DLC

1 minuta czytania

Tak to już bywa, "coś się kończy, coś się zaczyna". Kończy się na pewno eksploatacja ME3 przez Bioware, które postanowiło rozstać się z ostatnią częścią kosmicznej sagi, wydając dwa dodatki (oficjalny komunikat). Jeden przeznaczony dla trybu singleplayer, drugi dla multiplayer. Jeden płatny, drugi darmowy.

me 3, citadel

Pierwszy z nich – "Citadel" – to singlowe, płatne rozszerzenie, z fabułą pełną intryg, w które to nasz bohaterski protagonista na pewno się wplącze. "Spisek zatacza kręgi coraz szersze, jestem zupełnie poruszony" – mógłby pomyśleć Shep, bowiem członkowie rady są ponoć w tym umoczeni. Ale ciiicho, to spekulacje. A nas nie stać na proces.

Gdy nasz dzielny heros sprosta wyzwaniom, będzie mógł zaznać trochę luzu w kasynie (jednej z nowych lokacji, rozbudowujących Cytadelę), roztrwaniając beztrosko ciężko wyszabrowane kredyty. Ewentualnie może okazać troszkę serduszka w rozbudowanych fabularnie romansach. Ech, mogli utrafić z premierą na św. Walentego, Biodrony jedne!

me 3, dlc

Drugi, tym razem darmowy DLC – "Reckoning" – wzbogaci sieciową łupaninę o nową zawartość (wiem, odkrywcze z mojej strony) w tym o siedem rodzajów broni. Do ściągnięcia na piece od 28 lutego, a "Citadel" od 6 marca. To jak, odkurzycie ME3, by przetestować nowe dodatki czy jak ja, całkowicie sobie to odpuścicie?

Komentarze

0
·
Odświeżę sobie multi.
Zachęcił mnie ten Kroganin z wielgachnym biotycznym młotem.
0
·
I tak oto wielka przygoda się skończy. Pewnie popykam jeszcze trochę w multi, ale z czasem moje zainteresowanie będzie coraz mniejsze. Szkoda.
0
·
Ciekaw jestem tego DLC do single. Jeśli to będzie naprawdę sentymentalne pożegnanie z naszymi towarzyszami, a przygoda, jaka nas czeka, będzie oferowała ciekawą fabułę (bo jeśli ma być jak z "Omegą" to dziękuję - naczytałem się już sporo negatywnych opinii) to do "ME3" powrócę - na tę ostatnią misję.

Zaś w multiplayer od dawna mam ochotę ponownie zagrać, ale wątpię, abym na długo został. Według niektórych plotek "Reckoning" miał dodać nowe tryby rozgrywki - mam nadzieję, że się one pojawią.
0
·
O kuchnia, geth Juggernaut na livestreamie! Kroczy dostojnie niczym Prime x]

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...