Mars: War Logs

Już od dziś na Steamie można kupić Mars: War Logs, ciekawie zapowiadającą się grę akcji/RPG, w której wcielamy się w Roya Temperance'a. Jest on buntownikiem o wszechstronnych predyspozycjach, mieszkającym na marsjańskiej kolonii. Życie tam nie należy jednak do lekkich – gdy nowych mieszkańców przybywało, niespodziewanie Czerwona Planeta wyleciała z orbity i zbliżyła się do Słońca. Większość ludzi na miejscu zginęła z powodu silnego promieniowania, a część osób, które przeżyły, uległo straszliwej przemianie w potwory łaknące krwi. Bohater należy od ocalałych, lecz trudno jego sytuację nazwać zbawieniem – wielkie korporacje toczą walki o surowce naturalne, w tym o najważniejszy, najrzadszy z nich – wodę.

Mars: War Logs

Focus Home Interactive ujawniło właśnie internetową stronę swojej (póki co) wciąż powstającej gry. W związku z czym dostaliśmy kilka interesujących informacji, którymi to bezinteresownie, z czystej dobroci serca, podzielimy się z naszymi czytelnikami.

mars war logs, artwork

Historia przedstawiona w Mars: War Logs ma miejsce, w przybliżeniu, około stu lat po kataklizmie zwanym Spellplauge, który wstrząsnął fundamentami świata... No dobrze, Plaga czarów wraz ze spustoszeniami jakich dokonała, to nie to uniwersum, ale na Marsie i tak "było wesoło". Czerwona Planeta wraz ze swymi koloniami pogrążyła się w chaosie. W tych "ciekawych czasach" gracz pokieruje poczynaniami niejakiego Roya Temperance'a, a sama gra ma być cRPG w cyberpunkowym, postapokaliptycznym świecie, gdzie woda cenna jest jak życie, które od niej zależy. Zainteresowanym przypominam o zwiastunie i materiale wideo poświęconym walce w War Logs, o czym jakiś czas temu informowaliśmy na łamach Game Exe.

Mars: War Logs

Pomyślmy – Mars, zła korporacja, która dusi ludność swym ciężkim butem, ci co się na to nie godzą... hmm... coś mi świta. Ale niestety moja pamięć nie jest, w żadnym razie, absolutna, niemniej gdzieś tam w tyle główki kilka skojarzeń sięgających do literatury, jakiegoś filmu z Austriackim Dębem w tle i do pewnego cyklu gier, się pałęta i robi niepotrzebne zamieszanie.

Mniejsza z tym, odleciałem bo mamy nowe wieści o "Mars: War Logs", czyli o takim strzelankowym cRPG, którego założenia rozgrywki wyraźnie nawiązują do cyklu "Mass Effect", a fabuła traktuje o zmaganiach poczciwego bohatera, Roye'a Temperance'a, ze złą korporacją na... Tadam!... Marsie! Pisałem już o tym tytule – tutaj, a wracam do stukania o nim klawiszy, albowiem pojawił się nowy zwiastun "War Logs". Zapraszam do jego obejrzenia oraz skomentowania.

Mars: War Logs

Pisaliśmy już o tym cyberpunkowym tytule, będącym action RPG z masą wyborów i konsekwencji na wzór gry "Mass Effect". Póki co skazani jesteśmy wciąż na typowo marketingowe: bla bla bla, niemniej po zwiastunie i obrazkach można już zaryzykować stwierdzenie, że przynajmniej wizualnie produkcja małej firmy „Spiders” robi pozytywne wrażenie.

mars: war logs, spiders, spiders game weavers

A więc drodzy państwo, bez zbędnego gadania, przejdę od razu do sedna, do obrazków – każdy z nich jest ponoć wart więcej niż tysiąc słów – a większość z nich zobaczycie w rozszerzeniu newsa.

Mars: War Logs

Mars: War Logs – Zwiastun gry

Dodał: , · Komentarzy: 0

W cieniu "Mass Effect", powstaje gra, z którą niewiele osób wiąże jakiekolwiek nadzieje. Ale kto wie – może okazać się czarnym koniem. Jest to "Mars: War Logs", o którym pisaliśmy w sierpniu. Z nowych informacji wiemy, że produkcja jest bardziej nastawiona na akcję i walkę niż wybory i dialogi, a gracz ma mieć możliwość zabijania swoich przeciwników na dwa sposoby – potajemnie lub otwierając ogień do wszystkiego, co się rusza – słowem, skradanie lub rozwałka. Poprzednie wiadomości możecie doczytać tutaj, a tymczasem polecam zapoznać się z zwiastunem "Mars: War Logs", o dziwo bardzo klimatycznym. Czy "Mass Effect 4" powinien czuć się zagrożony? Jak myślicie?

Mars: War Logs

Progromca "Mass Effect"?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Kosmiczna przygoda w Mass Effect zakończyła się – czy aby na pewno? Nie jest pewne, bo BioWare nic nie chce powiedzieć, a wypuszcza jedynie jakieś DLC. Na pocieszenie mamy nową kosmiczną grę – "Mars: War Logs"!

Tytuł nie brzmi imponująco, wręcz tandetnie, ale przed skreśleniem go i umieszczeniem w odmętach zapomnienia, obejrzyjcie powyższy zwiastun.

Graficznie tytuł także odstaje. Gra ukaże się w cyfrowej dystrybucji i ma być action RPG z wyborami i ich konsekwencjami. Znajdziemy w niej także drzewka umiejętności, walkę taktyczną, tworzenie ekwipunku, duże możliwości w dopasowywaniu postaci i różne dialogi. Premiera została wyznaczona na przyszły rok. "Mars: War Logs" ukaże na PC, PS3 i Xbox 360 i choć jego zwiastun nie powala, to nie razi taką tandetnością jak tytuł, więc warto się zainteresować tą produkcją.

  • 1 strona
Wczytywanie...