szczury_wroclawia_szpital
Mars: War Logs

Progromca "Mass Effect"?

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 15 sierpnia 2012

Kosmiczna przygoda w Mass Effect zakończyła się – czy aby na pewno? Nie jest pewne, bo BioWare nic nie chce powiedzieć, a wypuszcza jedynie jakieś DLC. Na pocieszenie mamy nową kosmiczną grę – "Mars: War Logs"!

Tytuł nie brzmi imponująco, wręcz tandetnie, ale przed skreśleniem go i umieszczeniem w odmętach zapomnienia, obejrzyjcie powyższy zwiastun.

Graficznie tytuł także odstaje. Gra ukaże się w cyfrowej dystrybucji i ma być action RPG z wyborami i ich konsekwencjami. Znajdziemy w niej także drzewka umiejętności, walkę taktyczną, tworzenie ekwipunku, duże możliwości w dopasowywaniu postaci i różne dialogi. Premiera została wyznaczona na przyszły rok. "Mars: War Logs" ukaże na PC, PS3 i Xbox 360 i choć jego zwiastun nie powala, to nie razi taką tandetnością jak tytuł, więc warto się zainteresować tą produkcją.

Komentarze

Lionel · środa, 15 sierpnia 2012, 14:35
0
Intrygująca pani z fajnym czepcem... przypomniała mi się Natalie Portman jako Królowa Amidala, to dopiero była rewia mody .
Sosna · środa, 15 sierpnia 2012, 16:28
0
No kto wie, kto wie, nie widzę powodu żeby skreślać tą produkcję, grafika może i odstaje od obecnych standardów, ale tragedii też nie ma.
Gość_Pinatu* · czwartek, 16 sierpnia 2012, 07:34
0
A mnie to ani krzty nie przypomina Mass Effect (nawiązując do tytułu artykułu), już raczej coś ze Star Wars + Red Faction. Zwiastun krótki, ostatecznie niczego nie prezentujący więc w chwili obecnej można tylko gdybać. Ale jako że to Sci-Fi, gra moje zainteresowanie zdobyła. Kto wie... może będzie z tego coś grywalnego, choć serię Mass Effect ciężko będzie przebić komukolwiek.

Grafika... no cóż, aż tak kiepsko nie jest. Się zobaczy jak gra pojawi się w przedaży, i u recenzentów.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...