przebudzenie_cienie
Mad Max: Na drodze gniewu

Poznaliśmy gwiazdy nowego Mad Maxa

Dodał: , · Komentarzy: 0
mad max: na drodze gniewu,furiosa

W kinach wciąż zastój, ale to nie znaczy, że wielkie wytwórnie filmowe i cała branża X Muzy wpadła w stagnację. Wprost przeciwnie, najmocniejsi gracze już planują kolejne ruchy, które spowodują, że w rzeczywistości post-covidowej odbiją się od finansowego dna.

W maju informowaliśmy, że George Miller doszedł do porozumienia ze studiem Warner Bros. i powoli przymierza się do nakręcenia kolejnego filmu z jego autorskiego uniwersum “Mad Max”. Produkcja ma być prequelem i opowiedzieć o wczesnych latach życia Furiosy, która poznaliśmy w “Na drodze gniewu”.

Zgodnie z informacjami reżysera gwiazdy ostatniego postapokaliptycznego widowiska – Tom Hardy i Charlize Theron – nie wezmą udziału w najnowszym projekcie. Kto więc zostanie obsadzony w głównych rolach? Dzisiaj poznaliśmy nazwiska.

Mad Max: Na drodze gniewu

Skoro “Mad Max” bez Mela Gibsona wyszedł świetnie, to może ta postapokaliptyczna marka poradzi sobie równie dobrze bez udziału ikonicznego bohatera? Wypada zaufać George’owi Millerowi, przynajmniej tyle mu się należy za genialne “Na drodze gniewu”.

mad max: na drodze gniewu,furiosa

Tak czy owak, reżyser oficjalnie potwierdził, że po zakończeniu prac nad projektem “Three Thousand Years of Longing”, zamierza jeszcze raz powrócić na piaski postnuklearnej Australii i nakręcić kolejny film sygnowany marką “Mad Max”. Ten będzie prequelem, skupi się na wczesnych latach życia Furiosy i zostanie umiejscowiony na długo przed wydarzeniami znanymi z “Na drodze gniewu”.

  • 1 strona
Wczytywanie...