Lords of the Fallen

Oczywiście, chłopcy z CD Projekt RED nie są jedynymi Polakami, którzy zamierzają namieszać i z dumą machać biało-czerwonym sztandarem w gorącym Los Angeles. Na tak renomowanej imprezie nie mogło również zabraknąć Tomasza Gopa, który wraz ze studiem CI Games promuje polską odpowiedź na serię "Dark Souls".

lords of the fallen, tomasz gop

Czy "Lords of the Fallen" stanie się kolejnym polskim tytułem, szturmem podbijającym serca graczy po drugiej stronie oceanu? Najświeższy fragment rozgrywki raczej nie przekona do siebie niezdecydowanych graczy, gdyż jest na to zbyt krótki. Mimo wszystko jako drobna przystawka przed głównym daniem sprawdza się niezgorzej, więc warto rzucić na niego okiem i cierpliwie czekać na więcej.

Lords of the Fallen

Kiedy "Dark Souls II" bezpardonowo łoi skórę każdemu fanatykowi fabularnych gier akcji, doprowadzając ich do grzesznej, acz nadspodziewanie przyjemnej szewskiej pasji, jej polski konkurent jest jeszcze w blokach startowych i dopiero przygotowuje się do wyścigu o serca graczy. Czy "Lords of the Fallen" spowoduje, że świat zapomni o japońskim arcydziele? Raczej nie, tym bardziej, że nie jest to ambicją studia CI Games. Jednak z całą pewnością trzeba przyznać, że Tomasz Gop i jego zespół pragną delikatnie namieszać na rynku gier, które nie pieszczą się z graczami.

lords of the fallen

Doskonałym przykładem tego faktu jest najświeższy zwiastun produkcji. Mozolne studiowanie przyzwyczajeń oraz ruchów przeciwnika, przypominające ponurą rozgrywkę logiczną i drobiazgowe układanie kolejnych elementów makabrycznej układanki, to w końcu cechy charakterystyczne tytułów spod szyldu From Software. Tylko wybór odpowiedniej taktyki i stylu walki, gwarantuje sukces w potyczce, w której jeden błąd jest równoznaczny ze śmiercią.

Lords of the Fallen

Choć polska odpowiedź na serię "Dark Souls" zapowiada się więcej niż obiecująco, to do niedawna produkcję skrywała gęsta zasłona milczenia i tajemnicy. Ciężko ocenić, czy warto odkładać ciężko zarobione pieniądze na grę, gdy nie widziało się jej tak naprawdę w akcji – same obietnice, relacje dziennikarskie oraz obrazki, to jednak za mało. Wiele negatywnych doświadczeń nauczyło nas zdrowego sceptycyzmu do branżowych nowinek.

lords of the fallen, ci games

Dlatego cieszy, że CI Games postanowiło w końcu odkryć część kart i zaprezentować publice pierwszy fragment rozgrywki z "Lords of the Fallen". Oczywiście, na pierwszy ogień nie mogło pójść nic innego jak walka wręcz, która będzie solą tej gry.

Lords of the Fallen

Lords of The Fallen – Pierwszy zwiastun

Dodał: , · Komentarzy: 2

Z okazji rozpoczętych targów gamescom, odbywających się w Niemczech w Kolonii, polskie studio CI Games udostępniło pierwszy zwiastun swojej gry zatytułowanej Lords of The Fallen. Rodzimy cRPG akcji ma stawać w szranki z japońskim "Dark Souls II", a wśród twórców znajduje się Tomasz Gop, odpowiadający za produkcję "Wiedźmina 2: Zabójcy Królów".

lords of the fallen

Akcja "Lords of The Fallen" rozgrywa się w średniowiecznym świecie fantasy, w którym ludzie zdołali uśmiercić boga, kładąc w ten sposób kres jego tyranii. Ciało bóstwa przeistoczyło się w łańcuch górski, oddzielający północ zamieszkiwaną przez magów-kapłanów od południa, gdzie przebywają wojownicy. Gracz będzie mógł wybrać jedną z trzech dostępnych klas (wojownik, mag i skrytobójca) i podążyć jedną z dwóch ścieżek – treningu lub magii bądź mieszając je ze sobą.

Lords of the Fallen

Z okazji targów E3 CI Games opublikowało pierwsze screeny z polskiego "Dark Souls", Lords of The Fallen. Hardkorowy RPG akcji powoli nabiera rumieńców i, kto wie, może uda mu się nieźle "nabroić" na rynku gier. Czarny koń 2014 roku? Byłaby to znakomita wiadomość, ale zanim więcej usłyszymy o dobrze zapowiadającej się produkcji, zobaczymy upragniony gameplay i zwiastun, musimy się zadowolić tymi oto screenami.

lords of the fallen
Lords of the Fallen

Lords of the Fallen, gra tworzona przez CI Games we współpracy z Tomaszem Gopem, zapowiada się na polskie "Dark Souls". Produkcja ma być połączeniem gatunku RPG z akcją i na dodatek ma oferować wysoki poziom trudności. Dziś dowiedzieliśmy się, jakim bohaterem przyjdzie nam sterować. Panie i panowie, przedstawiam wam Harkyna!

lords of the fallen
Lords of the Fallen

Tomasz Gop, producent "Wiedźmina 2: Zabójcy królów" wreszcie wyjawił tytuł nowego RPG-a tworzonego we współpracy z polskim studiem City Interactive oraz niemieckim Deck13. Jest to "Lord of the Fallen".

lords of the fallen

Nowa produkcja Tomasza Gopa ma rozgrywać się w średniowiecznym świecie fantasy rządzonym przez upadłego boga. W "Lord of the Fallen" będziemy musieli pokonać jego armię, w której w skład wchodzą pomioty, lordowie i generałowie. Gra ma być bardzo trudna, gdyż inspiracją dla niej był równie wymagający "Dark Souls". Wszelkie wyzwania będą przynosiły hardkorowemu graczowi RPG dużo satysfakcji i nagród. Pojawią się też wybory moralne, drzewko rozwoju postaci, zawirowania fabularne, a wszystko to na tle konfliktu, jaki prowadzą ze sobą ludzie i demony. Prawda, że brzmi bardzo interesująco?

Wczytywanie...