Lords of the Fallen

"Lords of the Fallen" okazał się ciekawą konkurencją dla tytułów ze stajni From Software, a więc kultowej serii "Souls", lecz nie oszukujmy się – świata nie podbił. Choć opinie krytyków oraz graczy uderzały zazwyczaj w pozytywne tony (recenzje w granicach 70% według serwisu Metacritic), to sprzedaż okazała się w najlepszym razie umiarkowana. 900 tys. zakupionych kopii na trzech wiodących platformach może i jest w jakimś stopniu satysfakcjonująca, ale wielkiego wrażenia niestety nie robi. Nikogo więc nie zaskoczy fakt, że CI Games zaczyna robić wiosenne porządki.

lords of the fallen

Firma rozwiązała umowę z Deck13 Interactive, której przedmiotem był właśnie "Lords of the Fallen". Główną przyczyną takich kroków jest "nienależyte jej wykonanie", cokolwiek kryje się za tym enigmatycznym sformułowaniem. Przypomnijmy, że gra powstała w oparciu o niemieckie studio. Jak ocenia zarząd spółki, koniec współpracy nie powinien wpłynąć negatywnie na wyniki finansowe w roku 2015 i w kolejnych latach.

Cóż, kolejny raz potwierdza się stara utarta zasada, że w tej branży często poziom gry nie ma znaczenia, to pieniądze rozdają karty.

Lords of the Fallen

Dostępne jest już, oczekiwane od pewnego czasu przez graczy, DLC do gry "Lords of the Fallen" pt. "Ancient Labyrinth". Rozszerzenie przenosi głównego bohatera do gigantycznej biblioteki-labiryntu, w której czyha wiele niespodzianek i niebezpieczeństw.

ancient labyrinth

W skrócie, dodatek zaoferuje kilku nowych przeciwników, dodatkowe wyposażenie, kolejny wątek fabularny okraszony zapiskami opowiadającymi o świecie gry oraz postać Lorda, czyli głównego przeciwnika w tym całym zamieszaniu.

Lords of the Fallen

Zapewne fani gry "Lords of the Fallen" niecierpliwą się już w kwestii zapowiadanego jakiś czas temu DLC pt. "Ancient Labirynth". Rozszerzenie miało zostać wydane w styczniu, aż tu nagle w lutym studio CI Games poinformowało, że premiera opóźni się, ponieważ dodatek trzeba jeszcze dopracować. Nowa data premiery nie była nikomu znana, ale milczenie zostało przerwane.

ancient labirynth

Pierwsze fabularne DLC do "Lords of the Fallen" ukaże się już 3 marca i będzie można zdobyć je za pośrednictwem platformy Steam oraz usług Xbox Live i PlayStation Network. Na chwilę obecną nie znamy jego ceny.

Lords of the Fallen

Ancient Labirynth spóźni się

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z informacji udzielonych na Twitterowym profilu gry "Lords of the Fallen" wynika, że dodatek DLC "Ancient Labirynth" ukaże się z nieokreślonym dokładnie opóźnieniem. Powodem obsuwy są prace nad patchem do gry, który to, jeśli wierzyć informacjom podanym przez CI Games, ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu.

lords of the fallen

Według wcześniejszych zapowiedzi, DLC ma opierać się głównie na rozwiązywaniu zagadek i eksploracji świata, jednak nie zabraknie też potyczek z przeciwnikami. Z nowości, jakie się w nim pojawią, należy pamiętać o nowej lokacji – The Library, potężnym przeciwniku – Lordzie i świeżutkiej historii skoncentrowanej na nieśmiertelnych demonach.

Lords of the Fallen

Studio CI Games zapowiedziało dodatek do gry "Lords of the Fallen". Rozszerzenie zostanie zatytułowane "Ancient Labyrinth" i ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie tej zimy.

lords of the fallen

Dodatek ma skupić się na rozwiązywaniu zagadek i eksploracji lokacji zwanej "The Library". Dodatkowo pojawi się postać Lorda, który potrafi zmieniać swoje moce w czasie potyczki, a także nowe misje skupione na historii nieśmiertelnych demonów.

Lords of the Fallen

Prawie pięć godzin z Lords of the Fallen

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie YouTube, za sprawą jednego z użytkowników, pojawił się prawie pięciogodzinny film prezentujący rozgrywkę z gry "Lords of the Fallen" od studia CI Games i Deck 13.

lords of the fallen

Materiał ukazuje walkę, ekwipunek, lokację oraz wiele innych aspektów gry. Uwaga, z powodu jego długości nie obejdzie się bez spoilerów.

Lords of the Fallen

Pewnie nikogo nie zszokuje wieść, iż kolejna gra zmienia swoją pierwotną datę premiery. Tym razem chodzi o "Lords of the Fallen", jednak tytuł ten pojawi się w sprzedaży trochę wcześniej niż zakładano.

lords of the fallen

Dzieło Deck13 oraz CI Games to interesujący tytuł nie tylko z uwagi na fakt, iż tworzą go nasi rodacy. Mroczny klimat, porównywany do serii "Dark Souls", miał wlać się na nasze ekrany ostatniego dnia bieżącego miesiąca, jednak wydawca postanowił zrobić nam niespodziankę. Ostateczna data premiery została przesunięta o trzy dni wcześniej, tak więc w "Lords of the Fallen" zagramy już 28 października. Gra pojawi się równocześnie na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Lords of the Fallen

Studio CI Games, będące twórcą gry "Lords of the Fallen", zaprezentowało kolejny fragment rozgrywki ze swojego głośno zapowiadanego tytułu.

lords of the fallen, infiltrator

W materiale znajdziecie zapis ze starcia z przeciwnikiem specjalnym zwanym Infiltratorem (na obrazku zamieszczonym powyżej możecie przyjrzeć się konceptowi tego stwora) oraz kilka pomniejszych potyczek.

Lords of the Fallen

Kolekcjonerska edycja Lords of the Fallen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wielkimi krokami zbliża się premiera polskiego slashera "Lords of the Fallen". Gra zadebiutuje w Europie już 31 października 2014 roku. Kiedy o tym pomyślałem, nasunęła mi się myśl, że chyba czas już zaprezentować edycję kolekcjonerską. Okazuje się, że ta sama myśl nasunęła się City Interactive i oto możemy przyjrzeć się temu wydaniu.

lords of the fallen

Koszt zwykłego wydania "Lords of the Fallen" na PC to 109 zł. A jak jest w wypadku edycji kolekcjonerskiej? Zobaczcie w rozwinięciu newsa.

Lords of the Fallen

Twórcy "Lords of the Fallen" wiedzą jak zabłysnąć dobrym zwiastunem. Przepis jest prosty. Dajemy typowego macho machającego wielkim mieczem. No i ten macho wychodzi z piasku. Wkurzony. Mocnemu wejściu towarzyszy utwór o wschodzącym krwawym księżycu ("Mourning Ritual – Bad Moon Rising") i w tle bajecznie epicki krajobraz – czerwona pustynia, cztery tajemnicze szpicle (góry?) oraz fioletowo-różowy horyzont. Potem pojawia się...

lords of the fallen

...Troje zjawiskowo demonicznych i ponętnych brunetek, z którymi bohater tarza się po ziemi. I uwaga widza wynosi pełne sto procent. W sam raz, aby zaprezentować sceny walki z potworami co najmniej dwukrotnie większymi od głównej postaci. W sumie więc – jest MOC, dlatego powinniście sami obejrzeć zwiastun w rozwinięciu newsa.

Wczytywanie...