CI Games zerwał umowę z twórcami Lords of the Fallen

1 minuta czytania

"Lords of the Fallen" okazał się ciekawą konkurencją dla tytułów ze stajni From Software, a więc kultowej serii "Souls", lecz nie oszukujmy się – świata nie podbił. Choć opinie krytyków oraz graczy uderzały zazwyczaj w pozytywne tony (recenzje w granicach 70% według serwisu Metacritic), to sprzedaż okazała się w najlepszym razie umiarkowana. 900 tys. zakupionych kopii na trzech wiodących platformach może i jest w jakimś stopniu satysfakcjonująca, ale wielkiego wrażenia niestety nie robi. Nikogo więc nie zaskoczy fakt, że CI Games zaczyna robić wiosenne porządki.

lords of the fallen

Firma rozwiązała umowę z Deck13 Interactive, której przedmiotem był właśnie "Lords of the Fallen". Główną przyczyną takich kroków jest "nienależyte jej wykonanie", cokolwiek kryje się za tym enigmatycznym sformułowaniem. Przypomnijmy, że gra powstała w oparciu o niemieckie studio. Jak ocenia zarząd spółki, koniec współpracy nie powinien wpłynąć negatywnie na wyniki finansowe w roku 2015 i w kolejnych latach.

Cóż, kolejny raz potwierdza się stara utarta zasada, że w tej branży często poziom gry nie ma znaczenia, to pieniądze rozdają karty.

Źródło: pulsinwestora.pb.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...