"Lords of the Fallen 2" wreszcie będzie mieć producenta i tym samym kończy wyboistą drogę tworzenia sequela polskiej odpowiedzi na święcącą triumfy serię "Dark Souls". Polskie CI nawiązało współpracę z amerykańskim Defiant Studios.

lords of the fallen 2

Przyznam szczerze, że proces produkcyjny "Lords of the Fallen 2" wskazywał raczej na to, że gra nie pojawi się zbyt szybko, chociaż istniały duże szanse na jej zaginięcie w pomrokach dziejów. Polskie CI znalazło jednak wyjście z tej sytuacji pod postacią Defiant Studios, które zajmie się produkcją tego tytułu. Tym samym ponownie zmierzymy się z demoniczną armią Rhogara.

Tomasz Gop, niegdyś pracujący przy "Wiedźminie 2" oraz "Lords of the Fallen", został zwolniony z CI Games. Chociaż sytuacja miała miejsce w przeszłości, to tym razem ta znana twarz branży definitywnie pożegnała się z polskim studiem. Czyżby nad "Lords of the Fallen 2" zbierały się czarne chmury?

tomasz gop

Tomasz Gop to osoba, która niegdyś była twarzą drugiej odsłony komputerowych przygód Geralta. Po pięciu latach w CD Projekt Red, postanowił spróbować czegoś nowego, więc szybko zyskał nowego pracodawcę w osobie CI Games. Efektem tej współpracy było "Lords of the Fallen", które co prawda zebrało niezłe oceny, jednak nie stanowiło jakiegoś przełomu na rynku światowym. Wkrótce drogi Gopa i CI rozeszły się, jednak w marciu zeszłego roku znany projektant wrócił, by zająć się pracami nad "dwójką". Wiemy już, że nie dokończy pracy, bowiem został zwolniony przez polskie studio.

marek tymiński

Dziś o godzinie 13:00 można było porozmawiać via chat z Markiem Tymińskim, Prezesem CI Games. Głównie pojawiły się pytania dotyczące dwóch sztandarowych proejtków studia – "Sniper Ghost Warrior 3" oraz "Lords of the Fallen II". Przy czym więcej na temat strzelanki, a nieco mniej o RPG. A o czym była dokładnie mowa? Czego chcieli dowiedzieć się inwestorzy?

Lords of the Fallen 2

Gop wraca do CI Games

Dodał: Wolvertino, sobota, 12 marca 2016 · Komentarzy: 0

Jak informuje szef firmy CI Games, Marek Tymiński, do studia dołączył właśnie Tomasz Gop, pracujący dawniej w zespole na stanowisku producenta wykonawczego gry "Lords of the Fallen". Warto zaznaczyć, że dawniej ścieżki Tymińskiego i Gopa rozeszły się z powodu odmiennych wizji na wspomniany tytuł.

gop

Jak wynika z rozmowy serwisu Eurogamer z szefem studia CI Games, Markiem Tymińskim, trwają prace nad grą "Lords of the Fallen 2", a sama produkcja najprawdopodobniej trafi do sprzedaży w 2017 roku.

lords of the fallen 2

Aktualnie nie znamy praktycznie żadnych konkretów dotyczących tytułu. Twórcy zapewniają jednak, że mają w pamięci wszystkie problemy związane z pierwszą częścią serii i zrobią wszystko, by kontynuacja była lepsza i jeszcze bardziej zadowoliła społeczność graczy.

  • 1 strona
Wczytywanie...