CI znalazło producenta Lords of the Fallen 2

1 minuta czytania

"Lords of the Fallen 2" wreszcie będzie mieć producenta i tym samym kończy wyboistą drogę tworzenia sequela polskiej odpowiedzi na święcącą triumfy serię "Dark Souls". Polskie CI nawiązało współpracę z amerykańskim Defiant Studios.

lords of the fallen 2

Przyznam szczerze, że proces produkcyjny "Lords of the Fallen 2" wskazywał raczej na to, że gra nie pojawi się zbyt szybko, chociaż istniały duże szanse na jej zaginięcie w pomrokach dziejów. Polskie CI znalazło jednak wyjście z tej sytuacji pod postacią Defiant Studios, które zajmie się produkcją tego tytułu. Tym samym ponownie zmierzymy się z demoniczną armią Rhogara.

Pierwszą część gry CI współtworzyło z niemieckim Deck13, ale chłodne przyjęcie i niezadowalające wyniki sprzedaży sprawiły, że drogi dotychczasowych partnerów rozeszły się. Miejmy nadzieję, że historia wcale nie lubi się powtarzać, bowiem Defiant Studios ma już swoją koncepcję gry i chwali się sukcesami na polu deweloperskim.

My póki co nie znamy nawet tego zamysłu twórczego, ale pozostaje mieć nadzieję, że duet polsko-amerykański wkrótce ujawni pierwsze szczegóły "Lords of the Fallen 2".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...