O Lords of the Fallen 2 usłyszmy więcej w przyszłym roku

1 minuta czytania

lords of the fallen

Kontynuacja polskiej odpowiedzi na serię “Dark Souls” nadal powstaje, choć wielu graczy zdążyło zapomnieć o fakcie ogłoszenia takich planów lub, w najlepszym wypadku, machnąć na grę ręką. Trudno się temu dziwić – “Lords of the Fallen 2” zapowiedziano w 2014 roku. Tytuł zdążył już dwa razy zmienić studio, które nad nim pracuje. W 2015 roku prawa do niego utracił “nienależycie wywiązujący się z umowy” Deck13 (twórcy pierwszej części), a w 2018 roku Defiant Studios, z którym po roku w niejasnych okolicznościach zakończono współpracę. Choć obecnie jest on w rękach Hexworks, a developerzy często i gęsto deklarują, że prace nad grą idą pełną parą, to przez te wszystkie lata nie otrzymaliśmy ani sekundy fragmentu rozgrywki, czy nawet konkretnego screena.

To ma się jednak wkrótce zmienić, bo jak informuje CI Games (który trzyma w rękach prawa do marki), w okolicach kwietnia 2022 roku tytuł powinien być na etapie “w pełni do przejścia, z niemal całą zaplanowaną zawartością”. Dodatkowo rozpoczęcie kampanii promocyjnej “Lords of the Fallen 2” ma się rozpocząć w pierwszym lub drugim kwartale przyszłego roku.

Prace nad kolejnymi produktami przebiegają bardzo dobrze. Jestem szczególnie zadowolony z postępu prac nad Lords of the Fallen 2, naszego największego projektu. Nad grą pracuje obecnie największy i jednocześnie wyjątkowo doświadczony zespół. Już za kilka miesięcy rozpoczniemy dużą, globalną kampanię reklamową.

zdradził Marek Tymiński, szef CI Games

Cóż, pozostaje tylko powiedzieć – sprawdzam – i cierpliwie czekać.

Źródło: polskigamedev.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...