Angry Joe kontra Amalur

1 minuta czytania

„Kingdoms of Amalur: Reckoning” już od kilku dni wyleguje się na półkach sklepowych i stara się uwieść graczy obietnicą baśniowej przygody. Choć polski oddział Electronic Arts ewidentnie dał ciała, ogłaszając brak jakichkolwiek planów polonizacyjnych w związku z tym tytułem, to wciąż wśród gromady miłośników komputerowych gier fabularnych jest sporo osób, które poważnie zastanawiają się nad jego zakupem. W końcu nazwiska takie jak Rolston czy Salvatore rozbudzają wyobraźnie, a intrygująca mechanika aż się sama prosi, aby ją przetestować i ocenić.

angry joe, kingdoms of amalur: reckoning

Pomocną dłoń w kierunku niezdecydowanych graczy ponownie wyciąga Angry Joe. Lekko szalony recenzent nie mógł odpuścić debiutanckiego dzieła 38 Studios i zdecydowanie najgorętszej premiery lutego. Czy warto zainteresować się światem Amalur? Przekonajmy się. Kolejny raz zapraszam do obejrzenia jego „wściekłej recenzji”, która odpowie na te i wiele innych pytań.

Cóż, ocena wydaje się słuszna i można się pod nią śmiało podpisać, choć odniosłem wrażenie, że błędy wytkane „Kingdoms of Amalur: Reckoning” równie dobrze da się przypisać „The Elder Scrolls V: Skyrim”, co stawia pod jeszcze większym znakiem zapytania jego rzetelność w kwestii tamtego tytułu. Oj… Joe, Joe – zdecydowanie nie popisałeś się wtedy. Wygląda na to, że tamta recenzja jeszcze niejednokrotnie odbije Ci się nieprzyjemną czkawką.

Komentarze

0
·
Czytałem trochę recenzji tego tytułu i wiele recenzentów chwaliło wątek główny i poboczny (choć też był i zastrzeżenia do niego). A oba w Skyrim dobre nie były. Dodatkowo lepszy system walki także posiada KoA, a Skyrim wygrywa jedynie w rozwoju postaci i miastach. Reszta jest raczej równa. Więc tylko 7/10 mnie zdziwiło, podczas gdy Skyrim dostał aż 10. Sam wczoraj zainstalowałem KoA, ale rozumiem tylko część z tego, co mówią postacie. A szkoda, że tak dobrą grę nie spolszczyli...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...