Produkcje ze Scarlett Johansson zarabiają najwięcej

1 minuta czytania

W magazynie Forbes pojawiła się lista aktorów, z którymi filmy najwięcej zarabiały w 2016 roku. Pod uwagę wzięto tylko produkcje fabularne, natomiast dane gwiazdy musiały w nich grać główne role.

Scarlet Johansson

Zwyciężczynią zestawienia okazała się Scarlett Johansson – filmy z jej udziałem zarobiły ok. 1,2 mld dolarów. Wynik ten został osiągnięty dzięki "Kapitanowi Ameryce: Wojnie bohaterów", która stanowi zdecydowaną większość tej kwoty (1,15 mld). Niewielkie – ale jednak – znaczenie miał także występ w "Ave, Cezar!".

Zresztą podium okupują właśnie aktorzy z hitu Marvela. Po Johansson są to Chris Evans i Robert Downey Jr. Po nich znalazły się nazwiska między innymi z tytułów DC – "Legionu Samobójców" i "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Na 9. miejscu uplasowała się Felicity Jones, która wystąpiła w najnowszych "Gwiezdnych wojnach" i "Siedem minut po północy". Zyski z niektórych jej filmów nadal więc rosną.

Generalnie każda z wymienionych osób poza Felicity Jones swoje miejsce w pierwszej 10-ce zawdzięcza między innymi roli w jakimś superbohaterskim filmie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...