12-te urodziny Game Exe – Dionizos

3 minuty czytania

Raduję się wielce, ilekroć patrzę na tych wszystkich zacnych gości, którzy dołączyli do orszaku, by świętować i czcić radość życia samą w sobie. A ona może przejawić się w najróżniejszych kształtach (najlepiej zgrabnych) i formach (najlepiej klasycznych). Jak to życie, bywa i wspaniałe i niebezpieczne – przekona się o tym każdy, kto ośmieli się zbliżyć do mego rydwanu. Niejedna bachantka zapragnie zdobyć to odważne serce. Czasem dosłownie.

jubileusz, dionizos

Ale jedno jest pewne, jeśli nie zabraknie Ci odwagi, jeśli chwycisz życie z jego blaskami i cieniami, przeżyjesz zachwyt. Ja też coś takiego właśnie odczuwam. Chodź więc, przyjacielu, daj kielich, napełnię go winem i spełnij ze mną ten toast – za tych dwanaście wspaniałych lat! Świętujmy.

Droga na Olimp jest daleka, ale spokojnie – bez nas nie zaczną. A jeśli zaczęli, to mają pecha, ambrozja i nektar – ambrozją i nektarem, ale czym jest zabawa bez wina? W każdym razie, ilekroć patrzę na te szczyty godzące w serce nieba, przychodzą mi na myśl dzieje dawnych herosów. Spokojnie, nie będę nudził. Nie lubię tego. Nuda, stagnacja – tego tu unikamy. Mam pomysł, niech z Tego tłumu wystąpi ktoś, kto zabawi Mnie oraz gości moich opowieścią. Jak będzie udana – pobłogosławię go. Jak nie – pogrzebię na wieki! Czy znajdzie się taki śmiałek? Patrzcie, wystąpił. A z czym to do nas przychodzisz, Jezidzie. Ach, chcesz uraczyć nas opowieścią, którą to wyczytałeś ze Zwojów Starszych? Mówić będziesz o dawnych herosach, o księżycu i gwieździe, wrotach do Otchłani i smoczych dzieciach? Od Nerevara do Dovahkiina, brzmi ciekawie...

\A któż to jeszcze się przepycha ku mnie? A tak, pamiętam – imię twe krzyslewy i pewnie chcesz też nam coś opowiedzieć, prawda? O Jessice Jones będzie ta opowieść? Pierwsze słyszę, ale śmiało, z chęcią posłucham.

jubileusz, 12

Wróćcie na kolejne dni! Czekają na was konkursy i liczne nagrody: ponad 200 książek oraz gry (klasyczne tytuły oraz kilka nowości), planszówki i wiele innych! Łączna wartość nagród już przebiła 10,000zł!

Chcesz być na bieżąco? Śledź też nasz fanpage na Facebooku, bo tam również czekają konkursy!

jubileusz, 12

Dzień 1Zaproszenie na Olimp – recenzja Fallout 4

Dzień 2Zostań herosem Game Exe! Wygraj "Fallout 4" i komplet książek od wydawnictwa Muza.

Dzień 3 – Dionizos

Dzień 4 – ???

Dzień 5 – ???

Dzień 6 – ???

Dzień 7 – ???

Dzień 8 – ???

Dzień 9 – ???

Dzień 10 – ???

Dzień 11 – ???

Dzień 12 – ???

Dzień 13 – ???

Dzień 14 – ???

Dzień 15 – ???

Dzień 16 – ???

Dzień 17 – ???

Dzień 18 – ???

Dzień 19 – ???

Dzień 20 – ???

Dzień 21 – ???

Dzień 22 – ???

Dzień 23 – ???

Dzień 24 – ???

Dzień 25 – ???

Dzień 26 – ???

Sponsorzy

logo, cdp.pl logo, techland logo, cd projekt
logo, mag, 60 logo, zysk, 60 logo, replika logo, rebis, 60 logo, sqn logo, prószyński logo, fabryka słów, 60 logo, zielona sowa logo, powergraph
logo, lacerta

Komentarze

0
·
Hurra, hurra!
0
·
Nunc est bibendum!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...