Wielka wyprzedaż klasyków w Biedronce

2 minuty czytania

Nie da się ukryć, że Biedronka w szeroko pojętej świadomości społecznej, a w szczególności wśród dumnej braci studenckiej, uchodzi za sklep, gdzie za niedużą kwotę można się całkiem nieźle wyżywić i przy okazji kupić jakiś przydatny gadżet na nasze wychuchane biurko. Jakby jeszcze tego było mało, w ostatnich miesiącach wspomniana sieć marketów postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń do graczy, którzy generalnie na nadmiar gotówki nigdy nie cierpią, obejmując interesującymi promocjami kilka tytułów, jakie jeszcze niedawno święciły sukcesy na półkach sklepowych. Choć obrońca Przenajświętszej Rzeczypospolitej, prezes Jarosław Kaczyński, przestrzegał nas przez zwodniczymi pokusami tego przybytku handlu, to ciężko jest przejść obojętnie obok takich okazji.

sacred 2

Produkcji pyszniących się w najświeższej ofercie sklepu z pewnością nie można określić jako tanich oraz tandetnych. Pomimo faktu, że „Sacred 2” raczej zawiódł i nie sprostał wysokim oczekiwaniom graczy, to wciąż klimatyczny tytuł, potrafiący zaskoczyć rozmachem, a także ogromem świata. Natomiast „King's Bounty: Legenda” jest już dziełem z najwyższej światowej półki i jednym z najlepszych połączeń komputerowej gry fabularnej ze strategią na przestrzeni ostatnich lat. Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemności bliżej zapoznać się z tymi produkcjami, to lepszej okazji raczej nie znajdziecie. Oryginalny hit za popularną „dyszkę”? Grzech nie kupić.

W rozszerzeniu znajdziecie pełną listę tytułów, które zostały objęte promocją.

 • Amnesia.
 • Bob Budowniczy: Budujemy Lunapark.
 • Fritz 11.
 • Hard Truck Tycoon.
 • King's Bounty: Legenda.
 • Majesty 2.
 • Men of War.
 • Mini Ninjas.
 • Mój Wymarzony Chłopak.
 • Red Orchestra: Ostfront 41-45.
 • rFactor.
 • Sacred 2.
 • Shadow Harvest: Phantom Ops.
 • Świat Kangurka Kao.
 • Ufo: Trylogia.
 • Wildlife Park 2.

Dla każdego coś smacznego, to lubię. Cena każdej gry – 9,99 zł. Promocja dostępna jest od 26 stycznia i potrwa aż do 8 lutego lub wyczerpania zapasów. Do sklepów marsz?

Komentarze

0
·
Biedronka nie należy do najtańszych, ponadto nie wszędzie wprowadziła terminale, co ogóle jest niewygodne. Trochę ubogie te tytuły, ale 'S2' to przynajmniej już coś, bo 'KB:L' nie przypadł mi do gustu był zbyt nużący.
0
·
"KB: L" bym sobie kupił, ale w mojej biedronce pewnie żadnych gier nie będzie
0
·
Być może jutro będę w Biedronce (huraaaaaa!!!! ) to sobie kupię jakąś z gier, choć z uwagi na fakt, iż mam już dużo tytułów to się wstrzymam
0
·
Promocja dostępna jest od 26 stycznia.
0
·
<Patrzy się>

Żaden problem, za tydzień też będę miał czas, aby wpaść do Biedronki
0
·
O, kupiłabym sobie Amnesię, gdyby się trafiła, bo już dłuższy czas jestem ciekawa tej gry
0
·
Jak dla mnie nic ciekawego. W Kings Bounty już grałem, mam je na płytce z CDA, a Sacred nie specjalnie mnie interesuje.
Może co najwyżej skusiłbym się na Majesty 2, ale na razie chyba raczej nie.
0
·
Jej, ja chcę Boba!
0
·
O a ja skuszę się na Sacred 2.Będę miał ferie w tym czasie to przynajmniej zdążę przejść grę.
0
·
Słabo, jedynie 1/5 to tytyły warte rozpatrzenia. Poprzednio było znaaaczniej lepiej. Kupiłem painkillera, ID, Fable. I mimo to została jeszcze masa dobrych tytułów.
0
·
Oj to chyba nie było ostatnim razem, z tego co tutaj dają rozważę Sacred 2 i Majesty 2.
0
·
Jeśli Sacred 2 będzie w Złotej Edycji, ze wszystkimi łatkami, to zapisuję się na tę grę i 26-go czekam od rana pod sklepem. A co tam, i tak kupię
0
·
Sacred jest w normalnej, premierowej edycji.

Dziś, będąc w mieście i przechodząc obok Biedronki, przypomniało mi się o tych grach. Jestem więc już posiadaczką Amnesii
0
·
Ja też się skusiłem na ofertę z Biedry, w sumie za taką cenę żal nie wziąć. Nad Sacred 2 zastanawiałem się już od jakiegoś czasu, więc nawet się nie wahałem. Dodatkowo wziąłem Majesty 2 (dawno w żadnego sensownego RTS'a nie grałem) i nawet już trochę zdążyłem w tą grę pograć. Jak za 10zł szczerze polecam, bardzo fajne rozwiązanie z systemem, wolnych podwładnych, oraz fakt ich rozwoju, każda jednostka jest traktowana jak heros, nie mamy ich wiele, za to z czasem stają się naprawdę potężne i w pojedynkę mogą zniszczyć wrogie oddziały.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...