Pierwsze spojrzenie na nową grę BioWare

1 minuta czytania

Czas spekulacji nadszedł. O nowej grze Kanadyjczyków, która zostanie ujawniona na imprezie „Spike Video Game Awards” pisałem już kilka dni temu. Zgodnie z utartą polityką informacyjną BioWare, dziś zaczęło się powolne budowanie napięcia wśród społeczności, które ma swoje odzwierciedlenie w przaśnych materiałach, ale za to skłaniających do ożywczych dyskusji.

Zatem, moi drodzy, oficjalny obrazek z gry tworzonej przez nowy oddział tej firmy. Werble…

bioware, nowa gra

Pierwsze skojarzenie? Kanadyjska odpowiedź na „Rage” autorstwa utytułowanego id Software. Tak czy siak, zapachniało mocno postapokalipsą – przynajmniej dla mnie. Miejmy nadzieje, że tym razem BioWare nie wodzi nas za nos, jak to było w przypadku oficjalnej zapowiedzi „Mass Effect 3”.

PS. Między nami, na komputerową grę fabularną to mi raczej nie wygląda. Jednak – pożyjemy, zobaczymy.

Komentarze

0
·
Dragon Age III. Na bank.
0
·
Jeżeli rzeczywiście gra będzie w klimatach Rage to szczerze mówiąc średnio mnie interesuje co zrobią i jak to zrobią, takie gry mnie nie pociągają.
0
·
Hmm akurat RPG w klimatach Rage by mi się spodobał. Ciekawe lokacje, strzelanka i elementy RPG i będzie bardzo dobra gra. Ale jeśli nie będzie to RPG....
0
·
Hmmm niezbyt zachęcający screen.Jeżeli to ma być coś postapokaliptycznego to się raczej na to nie skuszę.
0
·
Pytanie brzmi jak BioWare interpretuje słowo cRPG. Poza tym wątpię by chcieli robić kolejnego cRPG, bardziej fps/tps z elementami cRPG.
0
·
Mnie to przypomina grę akcji, jakiś Resident Evil 5? No takie są moje skojarzenia, może BioWare zwęszył interes w innym gatunku gry, który można znacznie łatwiej wykonać nie narażając się na przesadną krytykę.
0
·
A może coś jak Lara Croft albo Drake, fajnie byłoby.
0
·
W Uncharted nie grałem, ale słyszałem bardzo pochlebne opinie na jego temat, nie wiem jednak czy BioWare będzie się pchało do rywalizacji z takim tytułem.
0
·
Uncharted? Widziałem jak kolega gra i mi się nie spodobała. Druga rzecz - nie wiem czy takiego sobowtóra Uncharteda wydaliby na PC. A Lara Croft jest taka sobie. Ale myślę, że masz trochę racji bo screen wygląda na filmową grę akcji. Niestety.
0
·
Uncharted jest spoko, chociaż też nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy się tym zachwycają. Grafike ma prześwietną, to fakt - ale reszta jest już dosyć przeciętna. I to sterowanie padem w takiej grze... aż mnie odrzuca jak pomyśle że miałbym znowu się z tym męczyć. Klawiatura to jest jednak coś wspaniałego

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...