Stargate: Timekeepers już dostępne

1 minuta czytania

stargate,stargate timekeepers

Możemy już bawić się w pełną wersję "Stargate: Timekeepers", czyli kolejną próbę wykorzystania znanej marki w świecie gier. Na tym polu nie można mówić o wielu sukcesach, bowiem seria filmów i serialów od lat czeka na godnego przedstawiciela na polu wirtualnej rozgrywki. Czy najnowsza produkcja studia Slitherine Ltd. jest w stanie odwrócić ten negatywny trend?

"Timekeepers" to gra taktyczna, w której operujemy zespołem posiadającym różne umiejętności. Wzorem serialowych ekip, przekraczamy tytułowe wrota i próbujemy przechytrzyć przeciwnika na wielu planetach. Na drodze staną nam Wojownicy Kull, generałowie Jaffa czy też Oficerzy Moloca. Fabuła przenosi nas do końcówki siódmego sezonu serialu, oferując nieznane wcześniej wydarzenia składające się w sumie na 14 misji.

stargate,stargate timekeepers

Gra jest już dostępna na platformach GOG (125 PLN) czy Steam (138.99 PLN). Pamiętajmy, że produkcja jest podzielona na sezony, zaś już teraz możemy zagrać tylko w pierwszy z nich. Kontynuacja trafi w nasze ręce jeszcze w tym roku. Niezdecydowani mogą wypróbować darmową wersję demonstracyjną.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...