Pogromcy Duchów wracają!

1 minuta czytania

pogromcy duchów wracają!

O ile reboot Pogromców Duchów w wersji żeńskiej spotkał się z dość chłodnym przyjęciem, to "Dziedzictwo" może się już pochwalić lepszą opinią i rozsądnymi zyskami. A więc, skoro udało się odnieść sukces, to dobrym rozwiązaniem jest iść za ciosem, czyż nie? W ciągu ostatnich dni światło dzienne ujrzał zwiastun kolejnej części przygód ekipy, która nie lęka się żadnych duchów.

Nowa część dysponuje podtytułem "Frozen Empire" (Imperium Lodu) i jest obecnie zapowiedziana wiosnę 2024 roku. Póki co ilość informacji jest ograniczona, ale z trailera wynika, iż bohaterowie nowi jak i starzy tym razem będą musieli się zmierzyć z tajemniczym bytem, który dysponuje mocami pozwalającymi na panowanie nad lodem i wystraszenie ludzi na śmierć.

Roli reżysera produkcji podjął się Gil Kenan ("Krzyk"), który dodatkowo pracował nad scenariuszem we współpracy z Jasonem Reitmanem ("Pogromcy duchów. Dziedzictwo"). Poza tym, w obsadzie spotkamy postacie takie jak: Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Logan Kim, Celeste O'Connor, Carrie Coon, Paul Rudd, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts, William Atherton, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, James Acaster i Emily Alyn Lind.

Premiera zapowiedziana na 29 marca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...