Karcianka od Riot Games z oficjalną datą premiery

1 minuta czytania

W gatunku karcianek ostatnio taki ruch jak przy dostawie nowej partii papieru toaletowego w lokalnym Lidlu. Polski “Gwint” doczekał się niedawno fabularnego dodatku, natomiast blizzardowski “Hearthstone” otrzymał nową klasę postaci i też niedługo dostanie kolejne rozszerzenie. Riot Games nie jest w ciemię bite, widzi co się dzieje, więc też zamierza zawalczyć o swój kawałek tortu i powalczyć o gracza kiszącego się na domowej kwarantannie.

legends of runeterra

Twórcy ogłosili, że ich autorska karcianka – “Legends of Runeterra” – już niedługo wyjdzie z fazy testowej i trafi do wszystkich spragnionych graczy w pełnej wersji. Stanie się to dokładnie 30 kwietnia, a oprócz debiutu na komputerach osobistych, tytuł wyląduje od razu na platformach mobilnych z opcją cross-play.

Ktoś krzyknie – co tak mało?! A Riot Games na to, pstryk! 120 świeżych kart oraz siódmy, nowy region dla każdego! Informacje o nowościach mają zostać ujawnione już wkrótce a łatka, która je wprowadzi trafi na serwery 28 kwietnia. Oczywiście, wszystkie postępy, jakie uzyskaliście dotychczas w czasie trwania testów zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Na deser, w ramach nagrody za udział w becie, dostaniecie w prezencie postać unikalnego strażnika – Pomylonego Poro. Miło.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...