Gwint z misjami fabularnymi i nowym systemem postępów

1 minuta czytania

Choć moda na gatunek karcianek już dawno przeminęła, nie znaczy to, że CD Projekt RED zamierza porzucić rozwój “Gwinta” lub ograniczyć się tylko do kosmetycznych aktualizacji. Wprost przeciwnie, tytuł ostatnio zadebiutował na Androidzie, a całkiem niedawno do gry wprowadzono sporo nowości, między innymi zmodyfikowano system postępów i znacząco rozwinięto aspekt fabularny.

gwint,podróż,journey

Do produkcji zawitał Geralt z Rivii, więc gracz na początku każdego tygodnia otrzymuje specjalne zlecenia, które łączą się z nowymi perypetiami, jakie spotkały wiedźmina i jego najlepszego przyjaciela – Jaskra. Każde wykonane zadanie (lub wygranie dowolnego pojedynku – klasycznego bądź rankingowego) pozwoli nam awansować na kolejne poziomy doświadczenia (maksymalnie na 100-tny), a każdy progres owocuje specjalnymi nagrodami oraz wyjątkowymi przedmiotami kosmetycznymi.

Wygląd bohatera można dowolnie modyfikować przy pomocy przedmiotów zdobytych podczas rozgrywki. Od uzbrojenia, poprzez narzędzia mordu, a zakończywszy na wyjątkowych trofeach. Darmowy wariant dodatku pozwala na kolekcjonowanie beczek z kartami, punktów nagród oraz specjalnych awatarów. Wersja premium (koszt 33.99 zł) dorzuca do tego natychmiastowy dostęp do legendarnej neutralnej skórki dowódcy – Geralta – oraz możliwość zdobycia 50 wyjątkowych ozdób o wartości 800 zł. Dla leniwych istnieje ewentualność nabycia Pakietu Szybkiej Podróży, który odblokowuje natychmiast 25 poziomów oraz 20 świecidełek. Cena za tą przyjemność to 82.49 zł.

Więcej informacji o zmianach i nowościach znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

1
·
Super rozrywka zachęcam gorąco do gry

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...