Gwint debiutuje na Androidzie

1 minuta czytania

Niektórzy mówią, że nastąpiło to trochę za późno, ale od dzisiaj możemy pobawić się w wiedźmińską karciankę na telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android. Tym samym do pojedynków staną posiadacze wersji na Androida, iOS oraz PC. Z okazji premiery przygotowano specjalny bonus.

gwint

Od dzisiaj możemy zagrać w "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" także na telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android. Co ważniejsze, za tytuł ten nie zapłacimy ani złotówki, jak też trafią do nas specjalny awatar – o ile wcześniej zapisaliśmy się do wstępnej rejestracji za pośrednictwem Google Play. Funkcja cross-play sprawi, że w szranki staną zawodnicy ze wszystkich platform. Czy wasz sprzęt nada się do gry?

O zabawie mogą zapomnieć ci, którzy posiadają Androida w wersji niższej niż "siódemka". Wśród wymagań pojawia się także obowiązek posiadania minimum 1.5 GB pamięci RAM. Później pozostaje za darmo pobrać aplikację, z czego skorzystało w tym momencie ponad 10 tysięcy osób. Nieprzekonani mogą spojrzeć na opublikowany kilka dni temu zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Z okazji premiery gry na nowej platformie przygotowano mały prezent. Potężna Beczka Premium zasili wasze konto pod warunkiem, że zalogujecie się do "Gwinta" przed 31 marca. Cały tydzień czekają na nas też powiększone nagrody dzienne, bez względu na wybraną platformę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...