Origin Access, czyli abonament na Electronic Arts

1 minuta czytania

Jednak nie jesteśmy aż tak daleko za murzynami. Najpierw Cinema City wprowadziło do swojej oferty abonament, później w Polsce zawitał Netflix, a co teraz? Kilkanaście dni temu firma Electronic Arts uruchomiła w kilku wybranych państwach usługę Origin Access, a od dziś również i my możemy korzystać z udogodnienia! Z czym to się więc dokładnie je?

origin access

Sprawa wygląda tak, że subskrybując usługę, czyli płacąc raz na miesiąc 14,99 zł, otrzymacie dostępu do różnorodnych tytułów (po premierze). Dodatkowo w wasze ręce oddane zostaną tytuły przedpremierowe – tyle że w kilkugodzinnych wersjach demonstracyjnych, co pozwoli Wam na spokojne przetestowanie ich, a następnie ewentualny zakup w Origin z 10% zniżką (zniżka tyczy się całej oferty sklepu). Oczywiście wszelkie postępy poczynione podczas testowania zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli się na nią zdecydujecie. Usługę można przedłużać co miesiąc lub w dowolnym momencie z niej zrezygnować.

A na pierwszy ogień EA dało dostęp między innymi do "Dragon Age: Origins – Ultimate Edition", "Dragon Age II" oraz "Dragon Age: Inkwizycja Cyfrowa Edycja Specjalna" – to w wersjach popremierowych. Niedługo zaś udostępnione zostaną przed oficjalnym wydaniem "Unravel" oraz "Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2".

I co powiecie na taką usługę?

Komentarze

0
·
Czuć desperację w tej cenie...
0
·
Coś w tym jest... Ale inkwizycja kusi nawet jeśli to tylko na miesiąc.
0
·
Niedawno skradziono mi konto na originie. Zgłoszenie tego faktu przy braku możliwości zalogowania na stronie EA jest w zasadzie niemożliwe. W końcu jakoś udało mi się to zrobić poprzez inne tematy problemów w dziale pomocy, ale EA ma mój problem w ciemnej, głębokiej rzyci - nawet nie odpowiedzieli na maila. Straciłem sporo gier, między innymi Blacklist i DA:O, do którego miałem duży sentyment. Tym samym czuję się rozgrzeszony z ewentualnych piratów gier, które tam posiadałem, jednak nowego konta na tej platformie zakładać nie zamierzam.

__________________________________

Ochłonąłem nieco i podszedłem do sprawy na zimno. Nie licząc na cokolwiek zadzwoniłem do pomocy technicznej EA pod numer 22-397-08-40 (podany na stronie) i uzyskałem połączenie z bardzo miłym Panem Michałem P., który pomimo miesiąca czasu, który upłynął od utracenia dostępu do konta, w ciągu kilku minut rozmowy pomógł mi je odzyskać.
Niniejszym więc posypując głowę popiołem (choć Środa Popielcowa dopiero za tydzień) i odszczekuję wszystko to, co złego napisałem o Pomocy Technicznej EA.
A to wszystko dzięki bardzo kompetentnemu konsultantowi Michałowi.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...