Mroźne gry, książki i filmy w promocji na cdp.pl

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Z racji przedłużającej się fali upałów, które od dwóch tygodni nawiedzają Polskę, sklep internetowy CDP.pl rozpoczął akcję chłodzenia – promocja obejmuje gry, książki i filmy nawiązujące do zimy i mrozu.

mroźna promocja, cdp.pl

W promocji, która rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do poniedziałku rano, znalazły się tytuły, które powinny przynieść choć trochę ulgi podczas trwających upałów. Oferta Mroźnej Promocji obejmuje blisko 50 tytułów, a wśród nich gry komputerowe, książki i e-booki, filmy oraz gry planszowe.

Gracze w promocji znajdą m.in. popularną serię klasycznych przygodówek Syberia, czy niedawną premierę Kholat – przygodówkę z elementami horroru, w której gracz odkrywa tajemnicę tragedii na Przełęczy Diatłowa w mroźnych górach Uralu. Czytelników ucieszą niższe ceny na fantastykę ("Pan lodowego ogrodu" Jarosława Grzędowicza czy "Lód" Jacka Dukaja). W gorące wieczorne seanse filmowe można się schłodzić oglądając m.in. drugą cześć przygód "Kapitana Ameryki: Zimowy Żołnierz" lub wybrać się w podróż z Tomem Hanksem "Ekspresem polarnym". Dla miłośników planszówek przygotowano niższe ceny m.in. na nową edycję gry "K2", idealną dla dwóch osób "Zimna wojna: 1945-1989" czy zabawną grę imprezową "Zig Zak: Skoki narciarskie".

Mroźna promocja w CDP.pl trwać będzie do poniedziałku, 17 sierpnia, do godziny 9:00.

Komentarze

0
·
Polecam serię Syberia, klasyka przygodówek, którą trzeba znać. No i "Zimową Opowieść", jeśli ktoś lubi melodramatyczne fantasy.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...