Zbiórka na Mooncrest anulowana

1 minuta czytania

Wygląda na to, że pasjonaci komputerowych gier fabularnych nie przepadają za protagonistkami. Może zabrakło dobrego planu, jak sprzedać niegłupi pomysł graczom? Z całą pewnością do zdroworozsądkowych wyjść nie należało odpalenie kampanii w samym sercu gamescomowego szału, gdy uwaga mediów oraz wszystkich potencjalnych zainteresowanych była skupiona na tym, co dzieje się w Kolonii. Jak widać bogate doświadczenie w branży, renesans klasycznych rozwiązań oraz intrygująca idea bazowa to za mało, aby zawojować Kickstarter.

mooncrest

Co by jednak nie było, jedno jest pewne – zbiórka na projekt "Mooncrest" została anulowana. Trudno się temu dziwić, ponieważ tempo wpłat nie należało do najszybszych. Przez tydzień zebrano prawie 50 tys. dolarów, lecz do ostatecznego celu brakowało niemal siedem razy tyle pieniędzy – 350 tys. zielonych.

Czy to oznacza koniec studia KnightMayor oraz pogrzeb "Mooncrest"? Nic z tych rzeczy. Twórcy obiecują, że wrócą z pomysłem zbiórki, kiedy tylko będą mogli pokazać więcej materiału prosto z gry oraz zdradzić nowatorskie rozwiązania, które są teraz w fazie powijaków. Przyznają otwarcie, że przecenili swoje obecne możliwości – za główną przyczynę porażki wskazują słabą prezentację wideo, jak również niejasną komunikację z fanami.

Cóż... powodzenia następnym razem.

Komentarze

0
·
I tak upada kolejny crpg, który mógłby być dobry ;/
0
·
Poczekam.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...