Mooncrest – RPG od byłych pracowników BioWare

1 minuta czytania

KnightMayor – nowe studio byłych pracowników BioWare, odpowiedzialnych między innymi za "Jade Empire", czy "Dragon Age: Początek" – zapowiedziało swój pierwszy projekt. Mowa tu o grze RPG pt. "Mooncrest", która ma trafić do sprzedaży już w 2016 roku. Cel? Tytuł w stylu starych, dobrych klasyków gatunku.

mooncrest

Historia "Mooncrest" to opowieść o dwóch zupełnie różnych kobietach, które wspólnie muszą powstrzymać spiskowców, mających na celu doprowadzenie do zagłady tytułowego miasta Mooncrest.

Sera, pierwsza z bohaterek jest palladynką o szlachetnym sercu. Druga z nich to Pirotasa – niebrzydząca się podstępem wojowniczka. Kluczowym aspektem opowieści mają być relacje między bohaterkami, które, mimo tak różniących się osobowości, muszą współdziałać.

mooncrestmooncrest

Gra zaoferuje system walki w czasie rzeczywistymi z aktywną pauzą, wiele skomplikowanych łamigłówek oraz autorski pomysł studia KnightMayor – statystykę współczucia, która będzie ściśle powiązana z systemem dialogów i podjętymi decyzjami. Ma ona wpływać na skuteczność Sery podczas potyczek.

Póki co autorzy podzielili się z nami jedynie grafikami koncepcyjnymi, ale już wkrótce powinny pojawić się pierwsze filmiki z gry. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe czekać.

mooncrest

Źródło: www.mooncrestrpg.com

Komentarze

0
·
Brawo! Potrzeba naw więcej żeńskich protagonistów w grach, a tu aż dwie panie. Oby fabuła nie rozbijała się o klasyczne zagrywki, tylko oferowała ciekawe, innowacyjne rozwiązania.
0
·
Brawa dla panów za świętną pozycję, w końcu może będzie kolejny dobry crpg, a nie ten shit od bioware
0
·
No to gra w którą nie zagram. Jestem typem gościa który nie przepada za wojowniczkami. Nie lubię w Rpg narzuconej płci ponieważ gdy gram kobietą czuje się niekomfortowo i dziwnie, a lubię utożsamiać się z moją postacią. Ta gra mi tego nie da
0
·
Jakoś nigdy nie przejmowałem się tym czy moja postać ma jaja czy jajniki. Sam często na sesjach odgrywam płeć piękną ale muszę przyznać, że mało gier typu gdzie musisz nią grać. Jestem ciekaw jak fabuła itp. ale na to jeszcze pewnie za wcześnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...