Might & Magic: Heroes VI – Kolejny dodatek w drodze

1 minuta czytania

Ubisoft nie rezygnuje z "Might & Magic: Heroes VI" i postanowił stworzyć kolejny dodatek, lecz tym razem samodzielny. Skupi się on na mrocznych elfach.

might

Nazwa nowego rozszerzenia nie jest jeszcze znana, ale fakt, że nie będzie wymagał zainstalowanej podstawki, świadczy o jego dużej zawartości. Może tym razem uda się Ubisoftowi stworzyć dobry dodatek? Na razie wiemy jedynie, o czym opowie nowe rozszerzenie – o frakcji mrocznych elfów, które po opuszczeniu lasu Irollan zawarły pakt z "tajemniczymi demonami bez twarzy", ratując się w ten sposób od wyginięcia. My pokierujemy znanym z piątej części serii Raeltagiem i w czasie gry poznamy jego mroczne tajemnice. Zainteresowani?

Komentarze

0
·
Z tego co widzę, szósta edycja cierpi na ten sam symptom co "czwórka". Każdy dodatek nie wnosi nic istotnego do gry i tak naprawdę powstają one z myślą o ogołoceniu wiernych fanów "Hirołsa". Ech, doczekamy się kiedyś dodatków na miarę "trójki"?
0
·
Mroczne elfy? Chyba przyjdzie pora zapoznać się z "szóstką".
0
·
No, w końcu zapowiedź jakiegoś sensownego dodatku. A że uwielbiam mroczne elfy, to nie sądzę bym przeszłą obojętnie koło półki z tą grą.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...