Heroes VI raz jeszcze opóźnione

1 minuta czytania

Mamy smutną wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują premiery kolejnej odsłony "Hirołsów", czyli Might&Magic: Heroes VI.

UbiSoft poinformował, że dotychczasowa data premiery, czyli 8 września, jest już nieaktualna. Wszyscy fani powinni za to wyczekiwać gry 13 października, czyli jakby nie patrzeć, ponad miesiąc później. Przyczyna takiej decyzji nie powinna nikogo dziwić – chodzi o naprawienie błędów, które wykryli gracze. A skoro o nich mowa – poza premierą samej gry poślizg zaliczy także beta Heroes VI. Beta testy rozpoczną się 16 sierpnia.

Na osłodę renderowane intro z gry, które "wyciekło" do internetu. Można na nim zobaczyć przywódcę Świętego Imperium – Antona.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

0
·
No chyba sobie lecą w... kulki! Na szóstą część herosów czekam z niecierpliwością, gdyż strasznie ciekawi mnie to całe nowe podejście - położenie większego nacisku na historię oraz aspekty cRPG, a tutaj znów robią pasztet na miesiąc przed premierą. W takich chwilach jestem wdzięczny Blizzardowi, że czeka do ostatniego momentu z ogłoszeniem daty wypuszczenia gry. Przynajmniej wiadomo na czym się stoi, a nie ustawiczne polewanie zimną wodą, połączone z kopem w organy witalne.
0
·
A mi nawet termin odpowiada .Będę już po urodzinach ,więc herosów fundnę sobie jako prezent. A z tym przesuwaniem terminu wydania gry to już nie jest ani zabawne ani hmm.... brakuje mi odpowiedniego słowa.Oczywiście jestem zaintrygowany historią i tym nowym systemem.Mam nadzieję, że się nie zawiodę.Tymczasem wracam do herosów III. Trzymajcie się ludzie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...